Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nieko nuostabaus..dabar mokytojai neš kudasiu is durnyno ,kai kitais metais padarys kad visi specai eis i normalias mokyklas,paskui laukia gydytoju eile begti...
Nieko,gyvensim kiek gamta duos.. nebebus vegetuojanciu , invalidu,niekas nebegelbes ir bus naturali atranka . Gal ir gerai..
@Cv jeigu bijo vaikų, kai kurios jau nuėjo į laidų gamybą, nebereikės liežuviu malti ir imti dykai pinigus.
TEGUL NEDIRBA SU VALDIŠKOMIS MEDŽIAGOMIS PRIVAČIOSE ĮSTAIGOSE.Todėl ir kainos valdiškose įstaigose milžiniškos,nes valdiškų vadovai,turi duoti leidimą dirbti nenormaliai.Juk patys suprantame,kad tai ne normalu.
tyrimams siunčia į affidea, jų privise daugybė, ir apmoka ligonių kasos. Jie tiesiog siurbeles parazitai. Už tokius pinigus galėjo pripirkti geros aparatūros ligoninėse ir poliklinikose. Bet, kaip viskas Lt, korupcija valdo.
dar liko, dirbti nesuinteresuoti, tai išeina, kad medicinos visai nebėra. Tą supratau, kai sausį sunkiai sergant abejingai konsultavo telefonu, o gyvybę gelbėjo ir patarinėjo kaip kapstytis greitosios medikė.
Tvarka pasikeis tada,kada bus tvarka Kitaip nieko gero nebus.Gera tvarka buvo prie rusų.Baigei mokslus ir gauni paskiriama i kitą miestą,ar rajoną ir dirbi.Tada visiems buvo gerai.Dabar laikai kiti ir visi veržiasi didmiesčius.Važiuot dirbt i didmiesčius niekas nenori.Visi baigę mokslus lekia i užsienius.Baigei mokslus ir atidirbi gaudamas paskiriama.Tada gali keliaut i visas keturiaspuses. Trūkumas už tai medikų visų sričių.
@Vitalija ir iš varys į užsienį jau su patirtimi? Nesąmonė. Išvykę turėtų grąžinti pinigus už mokslus
Tu gydytojų trūksta nei ką. Jie tiesiog valdiškoje įstaigoje kelis kartus savaitėje po 4h konsultuoja pacientus pirminei konsultacijai už PSD lėšas, kuriuos po to nukreipia reikalingui gydymui-operacijai į privačią kliniką už PSD lėšas ir jūsų priemoką, nes yra labai didelės eilės valstybinėje. Tokia ta nemokama medicina, o visi sėdi ir apsimeta, kad to nemato.
mums reik daugiau valdzios zmoniu
Arba poliklinikose reikia visiem piliečiam pravesti 72val.ligų nusistatymo kūrsus ir problemos bus išsprestos
@Viltis O koks nors vadybininkas lai rašo receptus raminantiems, ne tiems mandriems, o kurie laiko patikrinti, mažiau bus širdininkų.
Mokamose klinikose pilna specialistų jei reiks ir tą pačią dieną priims ir nereikia verkti ir šaukti ,valdžia viską labai gerai žino tik nieko nedaro ir nesistiangia kažką daryti
zolelem gydytis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų