Rašyti komentarą...
Pedofilai siautėja, nes jaučiasi nebaudžiami. Seime dangstosi iškrypėlis, tai nėra ko bijoti ir kitiems parazitams!
Buvęs tikybos mokytojas... Yra įrodyta, kad vyrai pedofilai labai mėgsta rinktis didelio autoriteto profesijas, kur lemgvas priėjimas prie vaikų, paaiglių, kur yra nuo jų vertinimų priklausomų studenčių ir t.t.
Ha! Morgana išsuko diawara su kanapem o koks raskevicius issuks ir šitą
Tik penkis metus už pedofiliją o už žolę dar daugiau.
YRA BUVE IR LT buvo išprievartaves nėsčiają ,tai milicininkai pagavo nuvežė paspažistamą daktare arsesuteiriškastravo,nes jis buvo žinomas kaip nepilno proto ir niekoneatsitiko,pasibaigė noras
iškastruoti pidarą.
Nupjauti lytinius organus ir baigs išdykauti .
Tai Algimantas Ulvidas ir tikrai jau daug apie jo nusikaltimus yra prirašyta ir nuotraukų pridėta, tačiau šis asmuo yra ligonis ir turi psichologinių problemų. Tad vienintelis kelias, kaip ir rašo komentatoriai tokių asmenų kastracija. Mažiau reikai bijoti, kad bus kažkokios pasekmės, o kokios yra pasekmės jų aukoms tai niekas nesusimasto. Kastruoti tikrai nieko netvirkins, nes neliks tokio noro ir aplamai praras ir susidomėjimą savo iškrypusiais lytiniais santykiais. Tad tik taip galime išspresti šia baise problema. Jei valstybė bijo imtis tokio žingsnio, tai aukų artimieji tikrai kažkada to imsis. Juk pasaulyje ypač pietų šalyse tai jau daugelį metų egzistuoja ir nieks ten nevargsta su iškrypėliais.
Bachūras malačius, tuos išsigimėlius daužyt reikia, kad bijotų į gatvę išeiti, ir prisiplakėlius gėjus, kurie ale ligoniai, jiems demesio reikia, mes netolerantiški. VISI turime vaikus, reikia juos apsaugoti, visais įmanomais būdais, netgi fiziniais. Baimė juos stabdo. Gėjai ir pedofilai, galite komentuoti kiek norite, jūs esate ligoniai, susitikinėkite vieni su kitais, nelyskite į viešumą.
@Gyčiavas Kam čia tuos gėjus visur reikia kišt?!!! Gal atskirk vieną kartą kur gėjus ir kur pedikas (pedofilas)?!!! Išprusimo lygis pas ponulį nulinis, užuojauta....
Kodėl nėra foto.?
@Danutė ė Internetas visagalis. Tų nuotraukų pilna.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų