Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokios visos piktos moterys. Aš palaikau Jus. Nes vyro nėra, vaikelį atskyrė, o po gimdymo moterims visko nutinka.Čia daug komentuoja, bet man keisčiausia, kaip moteris, nepalaiko moters. Būkit sveiki ir saugokit save.
@Jurgita Žinot, man irgi keista, kaip vyresnio amžiaus moterys nejaucia užuojautos. Pas mus darbe tas pats, daug jaunų ir senų, tai senosios vis dantį ant jaunų auginančių vaikus puola. Viskas joms per gerai... Ir vis apie išpindėjimą ir depresijas postringauja. Jokios užuojautos. Mano vaikai jau paauginti, bet man jaunų visad gaila, nes su mažais vaikais tikrai nėra lengva.
pagimdžiau tris vaikus (prie sovietų) , nebuvo net tokios minties apie vyrą, nieko neatsitiko, dabar vaikams 50 , 47 , 40 .
Kai gimdė mano dukros, nesupratau kam ten reikalingi vyrai, juk tai pačios mamos ''darbas'' , o jau namuose tėtis labai reikalingas.....
@bobutė Pamirškit tuos senus laikus.
@bobutė Anonimas kodėl pamiršti, daug vaikučių anuomet gimdavo. O kad vyro neįleido tai tokia tvarka vis dėlto karantinas. O kad rašė kad išprotėti rengėsi tai būtų neblogai su psichologais susisiektu. Maža kas su psixika darosi, gal nepratus prie savarankiškumo, sunkesnės situacijos. Sunkumai žmogų už grūdiną. Dabar turės patirties. Gyvenimas ne vien drugeliai. Beto sveiki atvykę į suaugusiųjų pasaulį.
Moterėle matyt neturi kitu problemų , jeigu taip dejuoji kada visas pasaulis kenčia . Gėdykis.!
@Cha - cha matomai pratusi gauti ko nori. dabar suvažiuos visa giminė padėti auginti, tėvai uošviai nes pati bus pervargusi, na bet ir cypimas. nuo ko čia išprotėti, šizofrenija ar paranoja, kaip aplinkiniams sunku su tom dėmesio stokotojom. Vyro mat neįleido, mato tik save.
@Cha - cha totali savanaudė, mato tik save ir savo poreikius. aš ir tik aš, begėdė, reiktų pirma suaugti tada į lovą gultis. aplink masinė nelaimė o čia vos neišprotėjo. nebejuokink.
Kas čia per pasaka seniai zinoma kaip "du gaideliai".
Atrodo,rugių lauke pagimde.Eilinis gimdymas,kaip ir visoms,juk gimdyti turi,jei laukiesi,nieko dramatisko...
Čia tai konkrečiai, smulkiai, nuosekliai. O lyg ir tenorėjo pasakyt, kad vyro neįleido.
Ačiū,EGE,kaip paprastai , natūraliai,ir tikroviškai aprašiai vaiko gimimą.Sveikatos TAU ir mazylui!Vyrui-dziaugsmo ir supratimo.
@Vytas Kam tiek klaidų
Pagaliau mamyte supratai ką reiškia gimdymas. Vyras lieka antram plane, ir gimdymas yra moterų reikalas jie ten nereikalingi.
@Oi Iš trijų gimdymų 2 buvo vyras tai nera ko ligint kai vyras kartu o kai viena. Ačiū savo vyrui kad buvo kartu
laivas. Kam tai įdomu? Visos gimdėm. Vienos lengviau, kitos sunkiau. Ir be vyrų. Ir iki neišleisdavo, niekas negalėjo pamatyti. Kas per ištižimas ir rašymas nesąmonių tokiu sunkiu pasauliui metu. Pasigimdei ir džiaukis... Ar ant proto krito. Žiūrėk kad viruso nepasigautum, o visa kita kaip visoms.
1990m buvo blokada is Maskvos,nebuvo kuro,ligonineje karsto vandens,nebuvo vyro,nes nieko tada neileisdavo,nieko pagimdziau sunui greit 30metu,Kaunas
@Gimdziau Suprantu dabartines moteris, jos taip įpratusios, kad vyras būtų, palaikytų ir tikrai viskas labai gražu, taip ir turi būti. Bet aš savo 4 vaikus pagimdžiau, kai net minties apie tėčio buvimą nebuvo, ne visi gimdymai sklandžiai ir praėjo, ir vaikelių niekas salia nelaikė. Taigi mielos moterys, pakentėkit, kad tik vaikelis ir Jūs sveikos būtumėt, o tėtis palauks namuose, jei jau taip reikia

Skaitomiausios naujienos




Į viršų