Kokia spalva dominuoja jūsų spintoje? Štai, ką tai sako apie jus

Jūs tikriausiai jau žinojote, kad daugeliui dalykų daro įtaką tai, kaip kiti žmonės jus priima, bet ar žinojote, kad net jūsų drabužių spalva gali tai pakeisti? Kiekviena spalva yra susieta su skirtingais bruožais, todėl jos visos suvokiamos skirtingai. Štai, ką apie jus sako spalvos, kurias dėvite.

Raudona

Raudona spalva daro didelę įtaką žmogaus smegenims. Žmonės, dėvintys daug raudonos spalvos, mėgsta būti dėmesio centre. Tai taip pat gali reikšti aistrą ir agresiją.

Ar žinojote, kad padavėjos, kurios vilki raudonai, paprastai uždirba daugiau arbatpinigių? Net raudoni lūpų dažai gali viską pakeisti!

Juoda

Juoda spalva karaliauja daugelyje drabužių spintų, nes ji yra saugi ir ją pasirinkę niekada nesuklysite. Tai dažnai siejama su jėga, galia ir paslaptimi.

Ar žinojote, kad žmonės, kurie per darbo pokalbius dėvi juodą spalvą, turi didesnę tikimybę būti įdarbinti nei žmonės, kurie dėvi baltą spalvą?

Mėlyna

Mėlyna yra karališka spalva ir dažnai siejama su ramybe, pasitikėjimu, komfortu ir draugiškumu. Tai taip pat spinduliuoja pozityvumu ir dažnai siejama su kompetencija, intelektu, pasitikėjimu ir efektyvumu.

Rožinė

Tyrimai rodo, kad ši spalva iš tikrųjų spinduliuoja jėgą ir galią. Tai siejama su nepriklausomybe ir feminizmu. Tačiau nepersistenkite su rožine spalva, nes tai gali turėti ir priešingą efektą.

Pilka

Daugelis žmonių mano, kad pilka spalva yra blanki ir nuobodi, o tai daugiau ar mažiau atitinka jos prasmę. Pilka spalva reiškia neutralumą ir pasyvumą. Jei dėvite daug pilkos spalvos, nenorite pritraukti jokio dėmesio ir nenorite būti pastebėtas.

Violetinė

Violetinė spalva susijusi su prabanga ir stiliumi. Spalva labai tinka iškilmingoms progoms, nes ji nėra natūrali spalva. Anksčiau, norint sukurti violetinę spalvą, reikėjo daug pastangų, todėl ji siejama su prabanga.

Ruda

Ši spalva dažnai siejama su vyriškumu ir stabilumu. Žmonės, dėvintys rudą spalvą, turi autoritetą, todėl moterys, kurios dirba vyriškoje aplinkoje, dažnai ją dėvi. Tai rodo, kad esate stiprus ir nieko nebijote.

Žalia

Žalia spalva dažnai siejama su pozityvumu, harmonija, saugumu ir naujovėmis. Žmonės mėgsta žiūrėti į tuos, kurie vilki žaliai, nes tai leidžia jiems jaustis laisvai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų