Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Stiprybės eikite iki galo už teisybę .
@Gdr. Kiekvienam atvykusiam į šventę automobiliui organizatoriai turėtų priskirt policininką,daktarą,prievaizdą, kad neprisigertų ir auklę vaiką prižiūrėt.Nuteisus organizatorius,galima ieškot kaltų toliau,kas tvenkinį iškasė,kas prie jo medį pasodino.
Užuojauta,bet toks likimas,matosi "žento-svainio"prispaust neišeina,nors akivaizdu jis liko gyvas ir viską žino,tai kabinėjimasi prie niekuo dėtų organizatorių,tipo med ekipažas būt atlėkęs ir vidurnaktį kažkur iš vandens visus ištraukęs ir sutvarkes.Nors tas ekipažas jei budi toj vietoj,neturi teisės važiuoti iš teritorijos į jokius iškvietimus,tam yra kviečiamos atitinkamos tarnybos.
@Abc Buvau tam renginy ir kas buvo tikrai supranta, kad viskas vyko toje pacioje vietoje. Gaila, kad taip stengiates pasirodyt protingi su tokiais komentarais, geriau nebeskaudinkit artimuju su tokiais tupais komentarais
@G As dar labai stebiuosi kaip jos iki siol tylejo, joms reikejo is kart viesinti
@G Žmonės linksmina jus, per naktis nemiega, šokiai balai estrada,o dabar kalti, kad kažkoks durnius girtas pražudė savo moterį ir dar neaišku ar savo vaiką? Ir dar neaišku ar jis pražudė..
@G tai kad viskas vyko ne renginio vietoje, o išvažiavus
@Abc Ekipažas niekur nebudi ypač renginiuose, išskyrus ligoninės priėmimo skyriuj. kaip jūs nesuprantat.
@Gmp Nenusisnekekit, apie pora savaiciu po sito renginio vyko dar toks pat Klaipedoj, juk buvo pilna ekipazu, policininkai su sunim net vaiksciojo, tai matyt kitam renginy jau persistenge? nes suprato, kad kazko nepadare pries tai renginy? As taip manau :)
@:) Vadinasi turite pretezijų policijai, o ne organizatoriams...
Tuom kad betkokiu atveju tokio pobudžio renginį kur renginys susijes su mašinom kur pilna alkoholio visą naktį privalo būdėti medicinos darbuotojai, renginio organizatoriams tai tiesiog butų buvusios papildomos išlaidos , sutaupė , ir dabar paprasčiausiai nenori už tai atsakyt kodel nebuvo jokios pagalbos aplink , o reikejo greitosios laukt apie valandą laiko, kas vairavo ir kaip čia atskira tema, bet jei renginys pritaikytas tiek su vaikais dalyvaujantiems tiek girtiem žmonėms privalo būti pagalba aplink budinti, nes nežinosi kas gali nutikti , jeigu tai būtu situacija kur tiesiog žmogui nutinka koks nežinau ar priepuolis ar kažkas ir tame renginį nėra kam padėti ir jis mirtu, tai jeigu artimieji ieškotų teisybės tai čia jau viskas tada būtų normaliai? O dabar , kad taippat ieško teisybės ten kur tikrai ji ir turėjo ir turi būti jau yra nebenormalu? Kiekvienas šitoj situacijoj turi atsakyti už save. Ir nei nesuprantant kodėl jos taip teisybės neranda įsigilinkit i situacija, mažas miestas, organizatoriai nori pasiplaut tiesiog , teismai , liudinininkai galimai papirkti, tik ir laukia kada pasiduos , nes dažniausiai teisybės beieškantys greit ir pasiduoda nes Lietuvoj jei neturi pinigu sunkiai ja ir surasi, o cia šaunuoles tiek sesuo tiek mama , palaikau jas! Teisybė turi buti!!!
@Uz teisybe renginių organizavimo tvarką tvirtina kiekvieno rajono savivaldybių taryba, vadovaujantis LR Savivaldos įstatymu, ir jame nėra nurodyta, kad renginiuose privalo budėti tarnybos, nes praktiškai tai nėra įmanoma. Tokios kaip Joninės vyksta visoj Lietuvoj beveik kiekvienam kaime, o rajono centras turi tik kelias budinčias GMP komandas ant visų gyventojų, tai kaip jūs įsivaizduojate tą GMP budėjimą renginyje, kai rajone pilna kasdien nelaimių, infarktų, insultų ir kt? Anksčiau, kai kiekvienas kaimas turėjo savo med punktą tai buvo galima tartis tiesiogiai su vietine gydytoja už saldainių dėžę, o dabar nė tų nėra, viskas išnaikinta. Su policija tas pats. Rajonuose jau net įgaliotinių vietinių nelikę po policijos reformos, kai vienu metu vyksta daug renginių tiesiog paskiriami keli ekipažai ir jie važinėja ratais po renginius (bent jau mūsų rajone) atvyksta, tylu ramu apsisuka ir išvažiuoja, nes jiems darbo tokią naktį per akis. Todėl tarnybos renginiuose yra kviečiamos įprasta tvarka, jeigu reikia skambini 112 ir tiek žinių. Joninės dažniausiai yra laisvo įėjimo renginiai o ne komerciniai (nereikia pirkti bilieto), taigi ir samdyti ar mokėti pinigus samdomom tarnybom nėra nei kam nei už ką, nes nei policija nei rajonų GMP tokių mokamų paslaugų neteikia. Jos Valstybinės įstaigos. Taigi, prieš visus kaltinant, reiktų bent kažkiek pasidomėti įstatymais ir kaip veikia Valstybės aparatas. Šiuo atveju teismas dar padarė paslaugą, kad organizatorius kviečia liudininkais, nes galėjo nė to nedaryt.
@klystate Tai bet šis renginys mokamas
@Nusišnekat jeigu renginys mokamas, tada taip, galima samdyti saugos tarnybą (bet jokiu būdu ne policiją ar greitąją), bet apsauginiai esant reikalui patys kviečia policiją ar GMP, nes jų funkcijos labai aiškiai apibrėžtos- prižiūrėti tvarką. Čia iš viso apie renginį nėra ką kalbėti, kai jau žmogus iš jo išvažiavo ir padarė avariją už jo ribų.
@klystate beje, joks renginys nėra PRITAIKYTAS girtiems asmenims, net jeigu jame parduodami alko gėrimai, niekas neverčia tave jį pirkti ir gerti. Taip pat Joninės, kurios dažniausiai trunka per naktį praktiškai- nėra vaikams skirti renginiai, nes įstatymas aiškiai nurodo, jog vaikų renginiai gali trukti tik iki 22 val o po 22 val vaikučiai turi gulėti lovytėse namie, o ne būti tampomi po vidurnakčio po kaimo fiestas. Ir esminis klausimas ir yra būtentas tas, kas vairavo automobilį?
@Uz teisybe Gerai kad už teisybę,tik nepamirškit kad egzistuoja įstatymai,o šiuo atveju pagal įstatymą abu suaugę atsako už savo veiksmus patys,kad įvyko nelaimė,kaltė tik vairavimo,o gal šalia esantis griebė už vairo ar dar ką,o jei toks likimas,visokios nelaimės ir blaivius aplanko.
@Uz teisybe Man tai šitoj istorijoj labiau klausimas kyla, ką naktį tokioje vietoje veikė mama su tokiu mažu vaiku ir jei ne ji vairavo tai kodėl lipo su tuo vaiku į girto žmogaus vairuojamą automobilį. Mama teigia, kad buvo protinga ir atsakinga. Nu nei proto nei atsakomybės čia nėra. O dabar dėl to kalti visi kiti.
arba neranda teisybės, arba tiesiog nenori jos pripažinti, kad moteris vairavo pati. Man sunku patikėti, kad blaivi, vairuojanti (su vairuotojo pažymėjimu) moteris su mažu vaiku sėstų šalia girto vyro. Bent jau mudu su vyru vykdami į kokį balių ar šventę visada pasitariam kuris baliavos, o kuris vairuos, tikrai išgėrusiam vairuot neleisčiau ir juolab šalia nesėsčiau, būtų rakteliai paimti ir tiek žinių. O čia moteris jauna, gal pritrūko vairavimo patirties, gal pedalus sumaišė, gal dėmesį ar vaikas ar vyras nukreipė tiek ir tereikia iki nelaimės...Labai gaila.
@Šeima . ..ne,jei labai greitai važiavo,tai vadinasi jis vairavo. Moterys visada atsargios,ypač kai vaikai šalia . Jis buvo nervuotas,gal ji liepė anksčiau važiuoti namo,ar draudė gerti irtt. Gal jis jai nedavė vairuoti tiesiog,todėl ir lėkė greitai... Kaip neprisiminti,kai šedai i mašiną?? Kodėl taip viską pamiršti.? Liudininkai ..pradėjo keisti kas įvyko. ! Ar taip galima..juk tai dengimas kas sukėlė avarija. Jų jau nebeprikelsi,dabar ji gelbėja. Sorry ,tai mano nuomone,aš niekada neklystu ,tokiose situacijose.
@@ nemanau. jeigu viskas vyko kaip sakot, tai kuom čia dėtas renginys ir jo organizatoriai? Kaltininkas kaip ir aiškus, belieka įrodyti.
@Na Tuom kad betkokiu atveju tokio pobudžio renginį kur renginys susijes su mašinom kur pilna alkoholio visą naktį privalo būdėti medicinos darbuotojai, renginio organizatoriams tai tiesiog butų buvusios papildomos išlaidos , sutaupė , ir dabar paprasčiausiai nenori už tai atsakyt kodel nebuvo jokios pagalbos aplink , o reikejo greitosios laukt apie valandą laiko, kas vairavo ir kaip čia atskira tema, bet jei renginys pritaikytas tiek su vaikais dalyvaujantiems tiek girtiem žmonėms privalo būti pagalba aplink budinti, nes nežinosi kas gali nutikti , jeigu tai būtu situacija kur tiesiog žmogui nutinka koks nežinau ar priepuolis ar kažkas ir tame renginį nėra kam padėti ir jis mirtu, tai jeigu artimieji ieškotų teisybės tai čia jau viskas tada būtų normaliai? O dabar , kad taippat ieško teisybės ten kur tikrai ji ir turėjo ir turi būti jau yra nebenormalu? Kiekvienas šitoj situacijoj turi atsakyti už save. Ir nei nesuprantant kodėl jos taip teisybės neranda įsigilinkit i situacija, mažas miestas, organizatoriai nori pasiplaut tiesiog , teismai , liudinininkai galimai papirkti, tik ir laukia kada pasiduos , nes dažniausiai teisybės beieškantys greit ir pasiduoda nes Lietuvoj jei neturi pinigu sunkiai ja ir surasi, o cia šaunuoles tiek sesuo tiek mama , palaikau jas! Teisybė turi buti!!!
@Už teisybe ! Tarnybos budėti neprivalo. Matau sesuo ar mama paste copy jau varo. Jums reikėjo savo laiku reaguot kai sesė/dukra netinkamą berną pasirinko. Iki šiol tylėjot?
@Ne Privalo. Juo labiau, kad tai buvo mokamas renginys
@Šeima Galima tik pasidziaugti, kad jusu vyras normalus ir sukalbamas ir ir galit susitarti, deja zinant koks buvo sitas, galimai moteris buvo “igrusta” i ta automobili
Vyras buvo agresyvus, ypac isgeres
negali nustatyt kas vairavo? O tai kur visi tie žmonės, kurie atvertė automobilį ir ištraukė moterį su vaiku? Gi visi turėjo matyti kur moteris sėdėjo...Ar jie visi netyčia pasitaikė žento vaikystės draugai? Būtų labai keistas sutapimas...kažko ta mama nedapasakoja. Gal tikrai moteris pati vairavo jeigu vyras buvo išgėręs, tiesiog nesuvaldė auto ir nelaimė, tik artimieji niekaip negali to pripažinti ir ieško kaltų tarp gyvųjų...Mirusių neprikelsi kaip bebūtų, tegul mamytė su mažyle ilsisi ramybėje. P.S. kodėl greitukė taip ilgai važiavo tai nesistebiu, nes Joninių naktį medikai uoj uoj kiek turi darbo, po vidurnakčio kai prasideda girtų muštynės, avarijos ir pan, nes švenčiama ne tik renginiuose, bet ir namuose masiškai, sodybose, alkoholis liejasi laisvai...
Žmonės būna atsargesni...
Žmonės būna atsargesni...
Kai budi kaskas,ar policija ar medicina ,ar taip kaskas . Patys žmonės tada psichologiškai būna atsargesni. Dabar buvo duota laisvę, dar nežinoma kaip ten toliau buvo ir kaip baigėsi. Juk liudytojai sakė iš pat pradžių tiesa ! O,tik paskui pakeitė ??? At tai teisinga meluoti liudininkas ? Tikrai,kad kaip rašoma tik vyras kaltas,dabar bijo sėsti ,nes uzgirtuma dar daugiau teisiama,o gal tik Lietuvoje išlaisvinama. Tokia valstybė pamažu žlunga iš visų pusių. Juk AtAtA mirusios kraujo tyrimas buvo neigiamas,nei alkaholio nei narkotikų. Jos buvo girtas, jis agresyvūs,nenuspėjamas,dar nesuaugęs,kaip vaikigalis. Bet ,vistiek turės visam gyvenimui sąžinė uzgriaus,dar pradės daugiau gerti. Kai būna nelaiminga avarija,blaivus,o dabar Lietuvoje tiesiog priimta,gerk ir vairuok,jei pagaus,cha,tai liudininkų turi. Čia tik pvz. Motinai ir sesei ,visam gyvenimui skausmas,nežinomybė. O dar lietuviai užpila benzino ant skaudalių, kokie jūs esate besirdziai. Ir jus aplankis karma...už įžeidimus,paniekinima,skausmą kitam. Dieve,saugok ir globok šitą šeima,stiprybės ,kantrybės, Dievo palaimos .
Daug didelių renginių, ir nė karto nei policija nei greitoji nebudėjo, sakydavo jei bus reikalas išsikviesit bendra tvarka, nes neturim nei tiek ekipažų nei greitukių kiekvienam rajono kaime prie renginio pastatyt, yra dar visi kiti žmonės ir gyventojai kuriems pagalbos bet kada prireikia. O už savo saugumą kiekvienas atsakingas pats, nebent kokia garso kolonėlė ar scenos konstrukcija ant galvos užkristų tada kitas reikalas. Per Jonines viens girtas durnius į laužą yra įkritęs ir apdegęs, ir tai pretenzijų organizatoriams nereiškė, sakė pats durnas pats kaltas...o čia autoįvykis vykstant iš renginio tai jau tikrai organizatoriai ne prie ko. Užuojauta, bet toks likimas.
@Organizavau ...blogai organizuoji,mielas žmogau. Dideliuose susibūrimuose tai būtina,bet ar ipusi lietuviui į protą.
@@ nebeorganizuok .. Būtina informuoti tarnybas kad vyks masinis renginys, nurodant renginio pradžią ir pabaigą ir konkrečią vietą, o ar budėti ar ne renginyje sprendžia pačios tarnybos pagal turimus pajėgumus. Labai dideliems masiniams komerciniams renginiams yra samdomos saugumo tarnybos. Ir apskritai reik mažiau lakt atvykus į renginį ir juo labiau nesėst prilakus už vairo ar šalia girto vairuotojo, tai ir tragedijų būtų mažiau. Šiuo atveju kad ir kaip skaudu, bet organizatoriai neprigirdė prievarta ir į mašiną sėst neliepė...
@Klystate ...būtų buvę Policijos ekipažas,jis būtų negeres. Gal jie iš pykosi,kad jis geria. Juk jo charakteris nenusakomas,staigus, gal pats vyras kai blaivus ir geras. Bet,kai greitai vairuoja,vadinasi kaskas buvo,tarp jų. Būtų lėtai važiavęs,gal ir šiandien viso butu sveiki. Netikiu,kad ši jauna ledi vairavo. Tikrai ne ! Juk ji buvo blaivi. Čia būtina ištirti ,nes žuvo 2 žmonės visai nekalti. Ji
keista tamstos logika, kad tas kas ūmaus
keista tamstos logika, kad tas kas ūmaus
@@Liūdna. Keistai mąstote
@@Liūdna. ne visai esi ne kaltas, jeigu sėdi šalia girto vairuotojo. O jeigu vyrukas mėgėjas išgėręs vairuot, tai nelaimė būtų anksčiau ar vėliau nutikus, nes nesitiki, kad tai buvo pirmas kartas...Oi tos jaunos moterys, pasirenka visokius kaušus paskui tik artimiesiems skausmas.
Organizatoriai nepasirupino savo darbais
Organizatoriai nepasirupino savo darbais
@Organizavau VYKSTANT IŠ RENGINIO,BET DAR RENGINIO RIBOSE, pats buvau tame renginį ir važiavau pro tą vietą ir galiu pasakyt net bunant blaiviam tokia vieta yra labai pavojinga , o ką jau kalbėt apie tamsoje , siauras kelias iš abiejų pusių vanduo, staigus posūkis, organizatoriai organizavo renginį šudinai tik tiek galiu pasakyti, nes organizuojant tokio dydžio rengini su alkoholiu turi būti visi saugumo užtikrinimai, kodėl bent jau ženklų nebuvo ar atitvarų? Mažų mažiausiai bent jau jie turejo būti , greitoji taippat! Kodėl per jūros šventę greitoji ant kiekvieno kampo vos ne ? Ten gi irgi iki vėlumos žmonės su vaikais linksminasi tik čia jau viskas tipo normaliai?
Vienas prisigerė,ta su vaiku pati įlipo į mašiną,o dabar ieško iš ko pinigų nugręžti....
@Daeina taip - ...kas ieško pinigų ????? Ar tau gerai su galva,ar ir vėl protelis nušoko i mėnulį...
Tokiose šventėse privaloma būti ir Policija ir Medicina...ar greitoji,ar daktarė,ar seselė ir tt. Tai Žmogaus Teises Pažeistos. Būtų budėjęs,nebūtų nežmoniškas avarijos
Bet,tiems liudininkas,kurie liudija už savo draugą jiems karma atseikes tiek ir dar daugiau. Viskas sugrįžta,atgal.. ir deda į" galva" desimgubai,tai vėžiu suserga,tai žūsta irgi...tai šeimose nelaimės. Tam vyrui,čia jau rašyta,persekios visą gyvenimą kalte. O,kai ant senatvės,kada teks jau mirtį,sąžinė uzkankins. Tai Gamtos Motinėlės Dėsniai.
@Tokiose šventėse... "Automobilis lėkė per kaimą didžiuliu greičiu",tai ar čia šventės teritorijoj avarija įvyko?Norit pasakyt,kad organizatoriai turėjo budinčių postų pristatyti nuo šventės vietos iki kiekvieno neadekvatus namų?
@* betkokiu atveju tokio pobudžio renginį kur renginys susijes su mašinom kur pilna alkoholio visą naktį privalo būdėti medicinos darbuotojai, renginio organizatoriams tai tiesiog butų buvusios papildomos išlaidos , sutaupė , ir dabar paprasčiausiai nenori už tai atsakyt kodel nebuvo jokios pagalbos aplink , o reikejo greitosios laukt apie valandą laiko, kas vairavo ir kaip čia atskira tema, bet jei renginys pritaikytas tiek su vaikais dalyvaujantiems tiek girtiem žmonėms privalo būti pagalba aplink budinti, nes nežinosi kas gali nutikti , jeigu tai būtu situacija kur tiesiog žmogui nutinka koks nežinau ar priepuolis ar kažkas ir tame renginį nėra kam padėti ir jis mirtu, tai jeigu artimieji ieškotų teisybės tai čia jau viskas tada būtų normaliai? O dabar , kad taippat ieško teisybės ten kur tikrai ji ir turėjo ir turi būti jau yra nebenormalu? Kiekvienas šitoj situacijoj turi atsakyti už save. Ir nei nesuprantant kodėl jos taip teisybės neranda įsigilinkit i situacija, mažas miestas, organizatoriai nori pasiplaut tiesiog , teismai , liudinininkai galimai papirkti, tik ir laukia kada pasiduos , nes dažniausiai teisybės beieškantys greit ir pasiduoda nes Lietuvoj jei neturi pinigu sunkiai ja ir surasi, o cia šaunuoles tiek sesuo tiek mama , palaikau jas! Teisybė turi buti!!!
@* O tai palauk šventė ne misgirių kaime vyko? Ar pagal jus taip ir turejo įvardinti “Automobilis lėkė per šventes teritorija didžiuliu greičiu”
@Tokiose šventėse... "Būtų seselė ar daktarė budėjus,tokios avarijos nebūtų",kvailiau išmastyt ar parašyt nesugebėjot,dugnas tamstos smegenyse
@A ...tokiuose susibūrimuose privalo būti ir Policija ir Medicina. Kai įvyko avarija ,greitosios lauke virš 1 valandos,o čia budėjęs,būtų sureike pirmąją pagalbą, o antrosios gal ir nebereikėtų,nes galėjo atsigauti.... Juk dabar tokie laikai,visur alkaholis,narkotikai,piautynes,muštynes...
@@Bi. Med.ekipažas priskirtas šventės teritorijai ir iš tos teritorijos pasitraukti negali,jei įvyko avarija išvažiavus iš teritorijos ,o taip ir buvo,turi būti kviečiama greitoji,taigi kaip bevartysit,aukų neprikelsit,kaltas šiuo atveju 1 iš 2-jų suaugusių avarijos dalyvių,o gal ir abu,kas dabar pasakys,tik gyvas likęs auto savininkas gali,viskas jo sąžinei,jei kaip rašo pažįstami,jis išgėręs yra karštas ir ūmus,tai pats blogiausias derinys
Aš manau jie apsipyko ir nerviskai vairavo mašiną tas vyras,gal dar mašinoje pradėjo bartis ir jis dėjosi į medį,kur ta graži ledi sėdėjo. Kodėl jis pats negriebe traukti jos ir mergaitės,aš jo vietoj klykciau,kad gelbėkit. . Čia kaskas ne taip..Kokia ji gražuolė,o mergytė kaip angelelis. Liudininkai liudija už jį,juk draugai...Jam visam gyvenimui slegs nuoskaudą,jei jis tai darė. Juk atėmė 2 gyvybės. Užjaučiu ir mama ir sese,,aš irgi netektų sesutės,kur buvome pačios geriausios draugės. . Širdį sopa,kai žmogaus gyvybe niekam Lietuvoje verta. Kas tai padarė...karma atsiligins.. kitaip,atsiligins ir dar skaudžiau... Sorry,tai mano nuomone. Stiprybės jums mielosios...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų