Rašyti komentarą...
Ta banditu gauja viskka sujaukė Lietuvai aš juos pamatau tiesiog rakos dreba is tu konservatorių neapykantos
Keičiasi civilizacija. Komunistai nesugebėjo sunaikinti tradicijų tai sunaikins žmonių bukumas tuštybė sieloje. Ir demokratija laisvai gerti žolė rūkyti. Mes einame tuo keliu į susinaikinimo. Karo link.
Kiek kišit šitas senienas? Savaitėm tas pats šlamštas. Neturit ką rašyt, užsičiaupkit
taip,dabar taip yra... o senųjų tradicijų ne be li ko... gaila,žinoma labai bet kažkodėl,vaikai to nepastebi,net ačiū Dievui,kad,kaip sakoma parvažiuoja nors ant mano paruošto stalo susėsti... na matot,mano dukra gyvena Klaipėdoj,dar netgi už klpėdos 20 km. dirba nuo ryto iki vakaro... suprantu,vyras jos taip pat daug dirba,mama,sako kada? Taip suprantu,bet vis dažniau pagalvoju,ką darys kai mūsų nebus? Nešvęs Kalėdų? Labai gaila,visdėlto turime išlaikyti savo tradicijas,aš vis dar kepu naminę bulką,labai skanią,kokią kepdavo mano a.a mamytė. Švęskime visas šventes kurios yra mūsų tradicijose. Visiems linkiu gražių Šv. Kalėdų ir Dievo palaimos.
Kalėdos yra ne puošmenoje, o jūsų širdyje.
Juk neturi ko berodyti,visi zino,kad smegeneliu maza OOO jus matot kokie mes pinigingi;pavydekit.O smegeneliu nematyti rodo ka turi.Norejot LAISVES turit i sveikata.ir nereikia smerkti jie nesupras.iki
ir kam čia reikia žiūrėt į tas Lietuvos " garsenybes". Aš puošiu kaip man patinka ir neturiu nei noro nei pinigų kažką daryti kitaip.
Kodėl Jovitai sugadino “žvaigždės “Kalėdas?? Ar jai neleido švęsti savaip? Puoštis savaip? Ar įsibrovė pas ją į namus?? Juk ne!! Tai ko kaltinti kitus,kurie samdo dekoratorius? Ko pavydėti?
Apskritai tos išgalvotos kalėdos yra tuštybė!
Nepamenu, kad vaikystėje ant eglutės buvo kabinami apelsinų griežinėliai. Va, obuoliukais tai puošdavome. Truputį autorė pasiklydo laike.
Į viršų