Rašyti komentarą...
Tiems, kam,, net gamtoje natūrali atrank
Tiems, kam,, net gamtoje natūrali atrank
Čia
Nevisada medikų prognozės pasitvirtina.Juk vaikai kai kurie dimsta neišnešioti,bet jie išgyvena.Kodėl?Todėl,kad jam lemta buvo išgyvent.
Mano mergyte gimė 26savaiciu svėrė 900g is klaipedos buvo išvežta iškart į Kauną nes buvo labai silpna ten daktarai iškart įspėjo kad jei isgivens 3dienos tai givens ir toliau neuro iskart įspėjo kad turėjo būti berniukas tad jei ir isgivens turėsim bėdų dėl sveikatos....dabar mano mergytei 15metu ir viskas gerai
valstybe suteikia medicinine pagalba,
AFERISTAI
kokiu dar jie cia praso pagalbu ?
Po porą metų bus tokiu atveju labai labai daug
Gamtoje tokių dalykų nėra.Išgyvena tik patys stipriausi,nes silpni pasitraukia.Mes bandom daryt viską,kad išgyventu.i.Tai nesuprantama,kam to reikia?Begalo gaila šeimos.Tokiu atvejų žinau ne viena.
labai gaila, bet tiesa ta , kad organizmas atmetė nesveiką vaisių, tai normalu pas žinduolius, kadangi mokslas pažengęs turim tokį žmoguti kurio neturėjo būti, natūrali atranka neivyko.
@vardas Mes visi taip mastom, kol tai ne musu vaikas. Pati po lengvo nestumo susilaukiau sveiko vaiko. Taip ir gyvenom iki mazdaug 4 men, kol pati pamaciau, kad kazkas ne taip. Mano vaikui metai, diagnozes nera, tiriamas, bet kol kas niekas negali nei kazka pasakyt, nei kuo padeti. Valstybe skiria 2 savaites mankstu, o toliau - tavo reikalas.
Į viršų