Kitų gyvybes gelbėjančią šakietę ištiko skaudi nelaimė: liko be nieko

Dar prieš ketverius metus TV3 organizuojamame „Lietuvos garbė 2015“ renginyje prieš gausią susirinkusią publiką buvo apdovanota „Metų kaimynas“ statulėlę laimėjusi Daugerdiškių kaimo gyventoja tuomet 64-erių Angelė Maskolaitienė. Tačiau šiandien gerumo kupinai moteriai, deja, reikia aplinkinių gerumo ir paramos.

14

Vasario 8-osios, penktadienio, vakarą daugelis Daugerdiškių kaimo gyventojų (Šakių raj.) su neramumu žiūrėjo pro savo langus, kai tuo metu, apie 18.00 val., į šį kaimą atvažiavę ugniagesiai iš visų jėgų stengėsi užgesinti užsiliepsnojusį gyvenamąjį namą.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geradarę šakietė ištiko skaudi nelaimė: viskas sudegė iki pamatų

Būtent šiame name iki šiol gyveno 68-erių paštininke dirbanti Angelė Maskolaitienė, kuri ne tik visą gyvenimą garsėja savo gerumu kaime, bet taip pat yra laimėjusi ir „Lietuvos garbė 2015“ Metų kaimyno statulėlę.

„Ugniagesiai su liepsnomis kovojo labai ilgai, bet ugnis vis įsiliepsnodavo vėl ir vėl. Kol liko tik mūrinis karkasas, daiktų nepavyko išgelbėti, o tai, kas dar liko – naudojimui jau netinkami, nes viskas supilta vandeniu“, – pasakoja A. Maskolaitienės dukra Marija.

Šiuo metu manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl nesandaraus kamino.

Gerais darbais garsėjanti laiškininkė

Po gaisro nukentėjusią moterį drauge su sugyventiniu laikinai priglaudė artimiausi kaimynai. Pati A. Maskolaitienė – neįgali, pensinio amžiaus moteris.

Tačiau pasak dukros Marijos, ji stengiasi išlikti aktyvi, visada pirmoji padeda nukentėjusiems žmonėms.

A.Maskolaitienė Gelgaudiškio pašto laiškininkė dirba jau nuo 1982 metų. Našle likusi aštuonių vaikų motina per visą savo gyvenimą yra padėjusi daugybei žmonių.

„Ji kiekvieną rytą sunkiai išvažiuojamu keliu skuba pas Gelgaudiškio gyventojus. Daug metų paštininke dirbančią moterį kraštiečiai vadina vietiniu pagalbos telefonu 112. Mat ji ne tik laiškus pristato, bet ir atveža maisto produktų, degtukų, muilo, sėklų, ūkinių prekių – visko, ko žmonės paprašo.

Taip pat ji suleidžia vaistų, padeda nusigauti į ligoninę – nė vieno nepalieka bėdoje. Kai kelias tampa neišvažiuojamas, ji kinkosi arklį. Kad ir kas atsitiktų, ji savo misijos nepaleis“, – apie Metų kaimyno nominacijos laimėtoją tuomet pasakojo „Lietuvos garbė 2015“ vedėjai.

REKLAMA

Nelaimę patvirtino seniūnas

Susisiekus su Gelgaudiškio seniūnu Vincu Dabravolskiu, jis patvirtino, kad tokia skaudi nelaimė iš tiesų ištiko A. Maskolaitienę ir jai dabar yra reikalinga aplinkinių pagalba.

„Na, žinote, moteris jau pensinio amžiaus, pati tokių didelių santaupų ji neturi. Tokia skaudi nelaimė ištiko tokį gerą žmogų. Tai žmogus, kuris visada pirmasis bėga į pagalbą aplinkiniams, yra tokia aktyvi ir visada besišypsanti, apdovanota metų kaimynė“, – trumpai faktus patvirtino seniūnas.

Visi norintys prisidėti prie pagalbos nukentėjusiai moteriai, daugiau informacijos gali rasti čia.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-02-11 13:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savivaldybė pirmutinė turėtų padėti žmogui bėdoje. Toliau jau eiliniai piliečiai ,gali prisidėti.
Atsakyti
-1

T
Tu
2019-02-11 16:58:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie Jūs nenormalus.... Tai tik parodo žmogaus atsakinguma,net ištikus tokiai baisiai nelaimei,ji nepamiršta savo pažadų. Beto per vieną dieną ar kiti žmonės rastų svočia????
Atsakyti
-1

O
Ona
2019-02-11 19:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar dar yra šventų dalykų.. Jei pas tave svocia neateitų.. Ar gera šventė būtų...dvikojai pradekite būti žmogumi... Gaila kad tokių brudu kaip tu rasa daugeja..te padeda dievas Angelei ir jums visiems slykstuoliams..
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų