Kiek kartų vidutiniškai poros pasimyli, kol susilaukia vaikučio?

Naujas tyrimas rodo, kad poros vidutiniškai mylisi 78 kartus, kol pagaliau jiems pavyksta pradėti vaikelį, rašo mirror.co.uk. Po to, kai pora nutaria turėti vaiką, vidutiniškai praeina 185 dienas, kol moteris pastoja.

Tyrimai taip pat rodo, kad poros vidutiniškai mylisi 13 kartų per mėnesį, kol bando susilaukti kūdikio. Ta pati studija ištyrė, kad populiariausia sekso poza tarp tokių porų buvo misionieriaus ir „šuniuko“.

Dažniau nei įprastais

Tėvystės portalas ChannelMum.com apklausė 1, 194 britų tėvų apie jų pastangas susilaukti vaikų. Tyrimas parodė, kad poros, kurios norėjo susilaukti vaikų, mylėjosi žymiai dažniau nei įprastai.

10 proc. porų turėjo lytinius santykius 15-20 kartų per savaitę, o viena iš 20-ies mylėjosi beveik kasdien – 21-25 kartus per mėnesį.

5 proc. turėjo lytinius santykius tik kartą per mėnesį, ir vis tiek sugebėjo pradėti gyvybę. Ir nors daugiau nei trečdalis moterų ir 51 proc. vyrų sakė, kad jiems „labai patiko“ dažnesni lytiniai santykiai, 18 proc. prisipažino, kad seksas, norint suslilaukti vaiko, tapo labiau darbu nei malonumu.

Kiti 43 proc. jautė spaudimą tuo atveju, jeigu nepastotų.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad siekiant susilaukti vaiko, iniciatyvos miegamajame ėmėsi moterys. Du penktadaliai moterų priripažino, kad jos dažniau inicijuodavo lytinius santykius, o 13 proc. investavo į seksualius apatinius. 1 iš 16 moterų netgi suorganizavo specialias „vaikelio gaminimo“ atostogas ar savaitgalius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų