Rašyti komentarą...
Sugriuvus ir dar supuvus musu sveikatos sistema. Buvęs ministras apvertė aukštyn kojom visa sistema, ligonines isdraske, poliklinikose betvarke, su vaistais taip pat kazkoks idiotizmas, tinkamus brangius vaistus pakeitę kazkokiais pakaitalas kuriuose yra visokiu prietaisu kurios netinka ligoniams, o jie dar nori kad tirtusi zmones. Patys tikitės, buvusi ministra ir esama ministra reiktu ištirti ar jie yra adekvatus.
Europos pinigu plovimas ir tiek. Kai tikrai kazka skauda ir norisi išsitirti niekas netiria o gydytoju atsakymas toks, jei ka kviesk greitėja. Absurdas kai yra zmones mulkinami o srities kas tai sugalvojo, tegu patys galvas issitiria.
Syki tyre,bet atsakymu negavau...anketos apsurdiskos,klausimai asmeniski,lindimas i " kelnes ir lova".
Eikit jūs šiknon. Ar aišku?
Eikit jūs šiknon. Ar aišku?
Eikit jūs meškos šiknon, tyrėjai. Kai reikia prisibelsti pas pecialistą, o prisibeldus dar kryžiaus kelius nueiti, kad gautum tinkamą gydymą - apie tokią prabangą gali tik erotiniam sapne susapnuoti. O su savo tais privalomais nemokamais - tirkit vienas kitą. Arba bedarbius, bomžus ir bobulkas, kurie veikt daugiau ką neturi. Visa jūsų sveikatos apsauga - tik paukščiukas popieriuj. Realiai gi gali lygioj vietoj ir pensinio amžiaus nelaukdamas nusistagaruoti - niekam bus neįdomu.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų