Rašyti komentarą...
Žiūrint spaudos konferenciją labai aiškiai matėsi, kuo labiau tos ponios kartojo, kad jos atstovauja mokslui, tuo labiau matėsi, kad medicina yra ne mokslas, bet verslas. Mokslas yra biologija, sutinku chirurgija yra pagrįsta mokslu, bet visi "chemoterapijos" kursai yra susiję su farmacininkų bizniu, tik priklauso, kuris talentingiau sugeba prastumti savo produktą, pasitelkus vyriausybę ir biudžetą. Pandemija parodė, kaip politikai dirbo farmacininkų dileriais, kaip slėpė sutartis, o tai su mokslu nieko bendro, tai yra manipuliacija skaičiais, žiniasklaidos užvaldymas ir t.t. Gydyme medikamentais, kaip čia propaguojami buvo statinai, yra visada pasirinkimo klausimas, kurį organą išsaugai, o kurį pažeisi. Tai pasirinkimo reikalas numirti nuo insulto, ar nuo kepenų. Nėra tokio vaisto, kuris nesugadintų kitų organų, ar sistemų.
@miau lietuviai medikamentus vartoja vieni labiausiai Europoje, bet statinai daugumai netinka ir jų atsisako. Kai išras mažiau kenksmingą būdą reguliuoti lipidus, tada gal bus kita situacija.
Kai šitos žiurkės du metus terorizavo žmones per pandemiją, tai nekeista, kad 4 kartus daugiau mirčių nei vidurkis. Be to, kai "optimizavo" greitųjų tinklą, tai matome, kad raudonuojantys pakraščiai paprasčiausiai nedavežami iki jų stebuklingų kardiologinių centrų, nes nėra tokio transporto, kuris 70 kilometrų kaimo keliukais nuvežtų laiku po infarkto ar su insultu, čia to ir reikėjo tikėtis. Ir dar toje konferencijoje žiurkės bandė apsimetinėti, kad nesupranta, kodėl taip yra.
nuo pat pradziu aiskino jog pasiskiepysite ir turesite problemu su kraujotakos ligomis
ghghghghghghghgh
patys užsidarė nuo pacientų, patys priskiepijo neaiškiu tirpalu, o dabar žmonės kalti? Ir dabar neprisibeldžia.
Tik nutylima, kad reguliuojant lipidus, tas antros jaunystės eliksyras dar vakitaip vadinamas STATINAIS, turi labai nepageidaujamą pašalinį poveikį ir todėl lietuvaičiai jo atsisako. Labi šlykštu, kai senėjimo procesai, tokie kaip cholesterolio ir kraujospūdžio padidėjimas (9 iš 10 tas pasireiškia, kai tau virš 40), bandomas panaudoti kaip farmacijos biznio variklis, apimant didžiulę populiacijos dalį, nutylint tos antros jaunystės kainą, kas nežino kaip siūloma pakaitiniai estrogenai prasidėjus menopauzei ir kitas brudas, o paskui pasipila onkologinės problemos.
Kas reguliuoja gydyma -dulkys-nuimineja kompensuojamus vaistus ,gydytojas paskiria ,o dulkys nuima
Nu tai bet kiek sutaupoma , atidirbo iki 65 ir gana gert krauja iš valstybės , ne vienas susipranta ka daryti , o tokiu turėtu daugėti - skatinti kažkaip reikia tokius apsisprendimus .
na ar dar tikit mokslu mužikai,gal dar ir nupirktom televizijom tebetikit apsikarste ukru veliavelem.Jei ne marmalai,tai su karu jus pribaigs išplautsmegeniai
@kestas tiki tuo ruzzynu ir tikek ..kad glusius
Labai geri tokie tyrimai, kai 9 iš 10 yra ligoniai, ypač gerą biznį galima padaryti. Nusistatai kriterijus, tada pasiūlai kompensuojamus statinus. Ar normalu, kad pagal tuos kriterijus 90 procentų darbingo amžiaus žmonių statinais blokuoji kepenų veiklą? Banditai ir tiek, kito žodžio nerandu.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų