Rašyti komentarą...
O gal jiems visai tos informacijos iš niekur nereikia?Gal turi kokią aparatūrą,kur per minutę perfiltruoja tūkstančius tokių siuntimų.Gal jau turi atidirbę kokį sekimo būdą,kuris pasiteisino ir belieka pakeisti tik kokį vieną savo adresą,sąskaitą,pavadinimą ir pan. Juk buvo rašoma,kad dažnai pavadinimas beveik sutampa arba mažai skiriasi nuo tikro.
Jau seniai lietuvos paštas garsėja vagystemis iš siuntinių.Būdavo skundas po skundo.Matyt valdžia ėmėsi priemonių ir sustiprėjo kontrolė, tik vogti noras nedingo. Tai pasto darbininkai rado kitą būdą pasipinigauti. Todėl sukčių siunčiamos žinutės ir sutampa su gaunamu siuntiniu. Kaip sako prokurorai, atsitiktiniai sutapimai būna labai labai retai , visa kita yra nusikaltimų schemos.
Aš taip pat gavau panašius pranešimus. Du kartus. Abiem atvejais buvau iš Aliexpreso siuntinius užsisakęs ir jau turėjo atvykt ant dienų. 100 proc. nuteka info, kad konkretus žmogus laukia siuntinio. Tik klausimas iš kur, ar iš LP, ar iš Aliexp.
@Valentas Is Lietuvos pašto!
Ką veikia mūsų teisėsauga? Tik po kaimus važineja? Pvz mama sakė per kaimą policija 5 - 6 kartus per dieną pravažiuoja..atstumas iki miesto 10km..ir taip zuja pirmyn atgal ir gaudo girtus kaimiečius su dviračiais..kai rimti nusikaltimai jau akis bado!
Ka veikia teisesauga
@Ddd Panašiu atveju teisėsauga nukreipė aiškintis į banką
Pasaulis pabaiga sukčiai nesąmonė kodas
Tai aišku sedi savi žmones
Gavau va tokia:
Lietuvos paštas: Jūsų siunta turi būti pristatyta, prašome sumokėti 3,49 tvarkymo mokestį: nuoroda
Man tai labai keisti, tie sutapimai, turėjo gauti siuntinį ir va, sutapk tu man taip, ėmė ir susidomėjo sukčiai, nors prieš tai šita įmone nebuvo susidomėję. Nenustebčiau, kad iš panašių bendrovių, bankų, nuteka tokia informacija, kitaip tarian dirba žmonės, dalyvaujantys šitose ,,schemose"
@Rimas sutinku.
@Rimas Pritariu
@Rimas Taip tikrai čia keista, kas nutekina info, paprastai, bet koks žmogus nustebtų, apie ką? Kokia siunta? Nieko aš nesiunčiu būtų... O čia pasirinktas būtent toks žmogus kuris siunčia ir laukia siuntos.
Straipsnis nepakankamai informatyvus.

Pradekim nuo to, kad straipsnyje minimas sukciu tinklapis jau nebeveikia. Ka tik tikrinau. Bet tai tik rodo, jog suciai, pajute parako kvapa, si tinklapi "nurase i nuostolius"
ir ramiai nuejo kurti kito tinklapio kitokiu adresu.

Butina buvo nurodyti, jog Lietuvos Pastas jei ir siuncia kazkokius pranesimus el. pastu, tai savo nuorodose tegali nukreipti i SAVO OFICIALU tinklapi, kurio VIENINTELIS galimas adresas yra post.lt

BET KOKS kitas galimas adresas - yra SUKCIU pinkles !!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų