Rašyti komentarą...
Jeigu mamai sunku suvokti,kad balete reikia lieknų mergaičių,tai mokytoja nekalta.
@Agnė kuriame baleto ale mokina,tai per žiauriai pasielgta su vaiku,vaikai būna apvalainais žandukais ar pūpsančiu pilvuku,bet visa tai išaugama ir net pasidaro ploni žiauriai nes išstypsta ūgis staiga iš metro į 2 metrus,ypač jei tėvai aukšti.Tad persistengė šiaip būrelio vadovė,o ne profesionalios mokyklos mokytoja.O Petras komentuodamas tegul paskaito straipsnį vaikas atsitiktinai nugirdo kalbėjimąsi,o ne tyčia klausėsi kas kalbama
Mamos su dukra per dideli norai. Mergaite gali lankyti sokiu bureli Smalsumas ir slaptas klausymasis suaugusiu pokalbiu atsisuko kitu galu..
atrodo,kad niekad nebuvot vaikais,vaikai išauga tuos putlumus ir išpūstus pilvukus,ypač kai išmoksta pilvą įtraukti,dar laikysena savo daro,mokytoja tą irgi puikiai žino,kad su laiku vaiko išvaizda kinta,galiausiai yra vaikų kurie nesa valgūs,bet turi vis tiek nors kažkurią kūno dalį pilnesnę.Patys irgi nesat visut visi tobuli,norint visi atrastume pamatę jus prie ko prikibti.Ar prie nudribusio pilvo,ar storų šlaunų,o gal snapo išvaizdos nosies...Tad mamą smerkt tikrai paskubėta,o vaikai turi teisę kol jie esa vaikai išbandyti įvairias veiklas,taip atsirinkdami kas jiems bus pastovios veiklos,o kurias tiesiog su laiku savaime paliks,nes supras,kad jose kažkas nepatinka,netraukia,nesinori ten būti ir dalyvauti.
@Daugumai smerkiančiųjų Mamai trūksta dėmesio.
@Tik tiek Dėl trūkumo dėmesio,nes kalba rašoma straipsnyje apie elgesį su mergaite,o ne mamos norus,užgaidas ar neišpildytas svajones kurias mamos jei pačios neišpildė vaikystėj tai bando priverst savo vaikus išpildyti tai...Jei būtų trūkumas dėmesio viską mama rašytų,kalbėtų apie save,bet ne apie vaiką,jo emocijas ir reakciją išgirdus kalbas tokias iš ale mokytojos
@Tik tiek Kuo vaikas daugiau veiklų išbandys tuo lengviau žinos ko nori siekti gyvenime ir bus jam lengviau rinktis ir studijas ir profesiją ir darbovietę.Nes žinos savo stipriąsias sąvybes,kuriomis galės didžiuotis ir siekti savo tikslo,tad tėvai nemanau,jog blogai daro,kad leidžia pabandyt įvairius variantus būreliuose,o kai vaikas norės profesionalaus mokslo pasakys noriu į muzikos,menų mokyklą stoti ar kitas veiklas įvardins kur mokinsis jau profesionaliai atlikti viską.
@Daugumai smerkiančiųjų nei smerkė, nei ką. Nuomonę išsakyti yra normalu, juolab ji to pati norėjo. Jeigu ta nuomonė nepatinka, tai čia jau jos bėdos, o ne ją iśsakiusių. O patarimas: stebėti savo vaikus ir įsigilinus ar tai tinka vaikui, vesti kažkur. Negalima leisti vaikui blaškytis per visas veiklas, nes tas nemoko atsakomybės. Net pralankius kažkiek laiko, vaikams atsibosta ir jie nustoja lankyti. Ir jeigu leisime jiems tą daryti, gyvenime jie bus lengvabūdžiais. Aš niekada nesuprasiu pasakymo, jog palankys tik šiaip, nesiekiant jokių rezultatų... Tada neverta net pradėti, nes nebus jokios naudos. Ir dar. Labai svarbu koks žmogus su vaiku užsiima ir kokia energija iš aplinkinių sklinda. Kalba eina apie ne vienerius metus trunkančius dalykus.
@Daugumai smerkiančiųjų bet praktiskai vaikas galetu pajusti patyciu karteli, ir gal visa gyvenima save tapatintu su nevykele... todel mamos turetu apie tai pagalvoti pries leidziant i toki bureli, kur reikalingi tiesiog fiziniai ar muzikiniai vaiko duomenys. Kad nereiktu paskui pas psichologa vaikscioti.
Čia dar nuo vaiko priklauso
Čia dar nuo vaiko priklauso
@teoriskai tai taip jei vaikas isterikas,jautruolis jis visur bus jautrus ar nervuotas,nereikia nei apgalvotų vietų būreliams,o jei viskas ok visur pritaps jei priims aplinkiniai,kaip žinia kartais lėtesnį laiko nevykėliu niekam tikusiu,o tas lėtas nevykėlis ir niekam tikęs nors ir būna ne moksliukas,bet gyvenimas paverčia direktoriumi,o direktorių išjuokusius moksliukus ir kitokius paverčia jo pavaldiniais dirbančiais jo firmoje,tad ir tėvams nereikia nuvertinti vaikų ir sakyti ai čia tik palankys nieko tai nereiškia tas būrelis...Reiškia tie būreliai dar ir kaip reiškia ir ypač jei yra palaikymas,bei draugiška aplinka tada būna stimulas tobulėti
Tai mamytė ir kalta dėl dukros ašarų,nes nuvedė pagal vaiko pageidavimus ,o ne pati realiai apmasčius tai tą ir gavo.O jei mergaitė pasvajos kosmonaute būti..Bet jei turi pinigų tai problemų aišku nebus.
baletui yra specifiniai reikalavimai ir vienas iš jų svoris ir nieko čia nepadarysi
Jūs turbūt nuvedete mergaitę į profesionalią baleto mokyklą. O jei tai tik baleto studiją, tai svoris neturi reikšmės, tai jau mokytojos neprofesionalumas.
Taip mokytoja ne pedagogeIr mamytes kam nepataria vaikui kas geriau tinka juk vaikai gali prisisvajot iki padebesiu
Tokia nemandagi mokytoja visai neturėtų dirbt su vaikais
@Lidija Kitą kartą atveskit kvadratinę mergą,kuri per lašinius nepaeina ir ką turėtų pasakyti mokytoja ?
Kiekviena, beveik, siuolaikine
Kiekviena, beveik, siuolaikine
mamyciuke,nori savo dukras matyti, ( tarmiskai ) - manikIEnemis". Jau nuo mazu dienu augina buti tokiomis. Taciau, kai kada baigiasi ligomis, kur reikalinga ne tik psichologu pagalba, bet daznai ir psichiatru. Ir palieka su savo psichologinemis traumomis visam gyvenimui. Nes to norejo ju motinos, bet nepagalvojo, kad ne kiekviena sutverta tam buti.
dainuoja vaikai. Graudu ir liudna ziureti, jog matai, kad vaikas atlieka judesius, kokius nori matyti mamos, tai nevaikiski, scenoje elgiasi kaip senutes, ir dirbtinai. Jeigu vaikas to neturi nuo prigimties, jo niekas neismokys, joks profesionalas taip pat. Yra posakis, " jeigu karve nera vovere, ji i medi neisoks ".
Į viršų