Rašyti komentarą...
Tik tvirtu žingsniu į priekį.Sėkmės, sveikatos, stiprybės!
sėkmės,sveikatos, ištvermės. Svarbiausia, kad visa šeima kartu.Yra vyrų, kurie pabūgę gyvenimo iššūkių,išeina.
kuo cia taip skiedalioti
@nezinau nežinai, tai ir užsirauk!
@nezinau tikrai,jei nežinai, kas tinka parašyti,o kas ne, tai surauk subinę ir nepeizyk.Matyt dar gyvenimas nepamokė, tai pamokys
Žaviuosi nuostabiais tėvais, jų kantrybe, energija, meile, nuoširdumu, atvirumu, linkiu Jums daug, daug laimės ir tvirtybės.
Kaip viskas pazystama,mano sūnui greit bus29metai,jis taip pat su Dauno sindromu.Lavinant pasieksite gerų rezultatų ,pozityvo jums netrūksta.Sekmes,šis vaikas suteiks daug džiaugsmo.
Bet koks mielas...
Jūs nuostabūs!
Tokie vaikai yra labai mieli ir geri, jie įneša šeimai daug džiaugsmo. Sėkmės visiems.
@Lietuvė Jūs šauni šeima. Linkiu visai šeimai sveikatos. Aš jau 7anuku močiutė ir noriu ta proga parašyti kad tuo pačiu pasiskaitytu ir kt mamos , jaunimas. Būkit protingi nesiskiepykit ir dabar persileidimu gausybe vėliau ypatingai jaunos dar liksit bevaisės jau užsienio virusologai susibūrė šiuos bandytojus duoda į teismą skaitykite laikraščius!
@@456@ Nesiskiepykit,rudeni pagulesite prijungti prie deguonies,jai pavyks,liksit gyvi,jai nepasiseks,jus graziai prisimins
@@456@ ką prieš pandemiją priešlaikinių gimdymų nebuvo? Buvo ir dar kiek buvo.Kam čia dalini patarimus? Nieks tavęs neverčia skiepytis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų