Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apšaudau iš akmenų kaimyno kates, daugiau nebeina šikti į mano daržą.
Nesamonė.Levandų ir rozmarino tikrai katės ne vengia,o tų kitų neturiu tai nežinau.Čia tokie ekspertai svarbu tik pasireikšt.Reiktų rybot jų laisvų laikymą.Kambaryje galėtų kiek pageidauja,bet laisvų užtektų po vieną.Suprasčiau vienkemyje,bet soduose kuf sklypas 6 a o kačių iš visų pusių bent po kelias.
Vasara net šiltnamio be tinklo ant durų neįmanoma.
Paprasčiau nekūna: geni sode nedideles šakeles ypač šakotas(vyšnių) ir dygliuotas (avičių,agrastų, rožių) ir pakloji ant lysvių, joks gyvūnėlis kakot ten neis= subinukes saugos.
Bet jau kaip žiema kvepia ir kates baido, rašo kažkokie DJB. Praktiškas patarimas: jeigu gyvenate name su gerai aptvertų sklypu (kad šuo neišbėgtų, bet katės pralystų) retkarčiais bonkelei su šašlu pasikvieskite draugą su meiliu šunelių (meiliausi stafordai, bultelierai, dobermanai ir pan., Kanganų nekvieskit - daug šika). Taip pat nusipirkite lentelę ,,piktas/pikti šuo/šunys", ją pakabinkite ir nufotkiknite (vėliau galima nukabinti, kad katės neskaitytų, jei kas kaimynas pavogė, tada šiuniuką uždarykite ir kad nelotų, atėjus katytėms paleiskite su palinkėjimu paimk. Garantuoju likusios katės tikrai neis, jei eis, pakvieskite draugą dar kartą (nes šuneliams toks sportas tikrai patiks). Gerų įspūdžių.
@Susiduręs Trūksta ne vieno šulo..!
Minėti augalai ypač kvepia žiema, rašo n
Minėti augalai ypač kvepia žiema, rašo n
SUSIDURĘS
paraso,kad tik butu parasyta.
Nejuokaukit! Mano darze siemet levandos nezidies. Po ziemos surinkau visa kibira ismatu. Vienas kaiminas turi 3' kita 3; dar kitas2. Kaciu fermos.pavargau visur smirda. Jokie augalai nepadeda!!!
@As Pabandyk žiurknuodžius
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų