• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Attilio Brillembourgas dingo be žinios po to, kai paskutinį kartą buvo pastebėtas šeštadienį apie 1 val. nakties Malibu, Kalifornijoje, prabangių namų kvartale „6000 Block of Murphy Way“.

Attilio Brillembourgas dingo be žinios po to, kai paskutinį kartą buvo pastebėtas šeštadienį apie 1 val. nakties Malibu, Kalifornijoje, prabangių namų kvartale „6000 Block of Murphy Way“.

REKLAMA

Valdžios institucijos teigia nerimaujančios dėl 53 metų vyro, susijusio su Europos karališkosios šeimos atstovais, kuris vidury nakties staiga dingo Malibu, Kalifornijoje, gyvybės.

Niujorkietis Attilio Brillembourgas dingo po to, kai paskutinį kartą buvo pastebėtas šeštadienį apie 1 val. nakties prabangių namų kvartale „6000 Murphy Way netoli Escondido kanjono tako. Ši vietovė apibūdinama kaip itin kaimiška – naktį gatvės nėra apšviestos, o šlaitai – statūs, rašo mirror.co.uk.

Dingo karališkosios šeimos narys

Los Andželo apygardos šerifo departamento (LASD) detektyvai teigė, kad, kaip pranešama, jis vilkėjo mėlynus marškinėlius ir pilkas kelnes, tačiau neavėjo batų. Valdžios institucijos neatskleidė jokių detalių apie jo dingimo aplinkybes. A. Brillembourgas – 177 cm ūgio ir 80 kg svorio baltasis, žilų plaukų, žalių akių ir su tatuiruote ant viršutinės šlaunies dalies.

REKLAMA
REKLAMA

Jis yra 43 metų princesės Tatianos, Graikijos ir Danijos karališkųjų šeimų narės, gimusios Danijoje, patėvis. Princesė Tatiana, verslininkė, rašytoja ir filantropė, yra ištekėjusi už princo Nikolaos, Konstantino II (Graikijos karaliaus iki monarchijos panaikinimo 1973 m.), sūnaus.

REKLAMA

Tačiau praėjusį mėnesį pora paskelbė apie išsiskyrimą po 14 santuokos metų, o Tatiana ketina pasilikti karališkąjį titulą. „Nerimaujama dėl pono Brillemburgo saugumo“, – pranešime apie dingusį asmenį teigė šerifo departamentas.

Nepalaikė ryšių su šeima

LASD nurodė, kad A. Brillembourgas nepalaiko jokių ryšių su šeima. LASD Žmogžudysčių biuro Dingusių asmenų skyrius paprašė visų, turinčių informacijos apie Attilio Brillembourgo dingimą, susisiekti su jais telefonu. Pora susituokė 2010 m., o jų vestuvės, kaip teigiama, buvo kaip „Mamma Mia“, bet su aristokratais“.

REKLAMA
REKLAMA

Jose dalyvavo karališkųjų šeimų atstovai iš viso pasaulio, įskaitant Nyderlandų, Danijos, Švedijos ir Ispanijos monarchus. Kunigaikštienė Tatiana, kurios tikrasis vardas ir pavardė yra Tatiana Blatnik, yra ne pelno siekiančios organizacijos „Breathe“ (liet. „Kvėpuok“), skirtos kurti užjaučiančias bendruomenes ir didinti informuotumą apie psichikos sveikatą, įkūrėja.

Praėjusį mėnesį Graikijos karališkoji šeima apie savo išsiskyrimą pranešė savo interneto svetainėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Norime jus informuoti apie svarbų ir nuoširdų Jų Karališkųjų Didenybių princo Nikolaos ir princesės Tatianos sprendimą. Po keturiolikos santuokos metų jie nusprendė nutraukti savo sąjungą, – rašoma buvusios karališkosios šeimos biuro pareiškime. – Abu pripažįsta šio sprendimo sunkumą, pabrėždami gilų dėkingumą, pagarbą vienas kitam bei meilę, lydėjusius juos visus šiuos metus.

Pagarba, gili ir nuoširdi draugystė bei supratingumas ir toliau liks jų santykių pagrindu ateityje. Jie ir toliau gyvens ir dirbs Graikijoje, kurią abu vadina namais. Šeima visada juos palaikys.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų