Rašyti komentarą...
Bet labai įdomu stebėti monarchine valstybę šiais laikais. Pas mus vienaip, ten visiškai kitaip. Tai- labai labai įdomu. Išsivysčiusi valstybė. Išsivysčiusi,turtinga ir labai graži šalis. Išmintingai ten tvarkomasi ir mums kol kas toli iki to. Jeigu imt pavyzdį, tai irgi reikia mokėti protingai paimti. Pas mus ypač daug žmonių lojančių, lyg ne žmonės. Ir pamatė britai, ką veikia imigrantai ir pasakė:"Ačiū, užtenka naudotis mūsų gerumu". Per tokius isnaudotojas ir nieko nesuprantacius ir įvyko brexitas ir užsidarė sienos visokiems chamams ir pavyduoliams. Britai tikrai gerai ir gražiai gyvena ir proto išsivystymas toliau pažengęs.
Iš niekur nieko niekas neatsiranda. Ne kiekvienas to pasieks. Jeigu jau būtų iš tikrųjų tokia žiurkė kaip kažkas leidžia sau lengvai paviršutiniškai kalbėt kas į galvą šauna, tai tikrai nebūtų karaliene. Tai- ilgo, atkaklaus ir nelengvo gyvenimo ir darbo,tobulėjimo rezultatas. Tai- išmintingi žmonės, kurie nenuleidzia rankų ir nekreipia dėmesio į visas apkalbas, o drąsiai žengia savo pasirinktu keliu, nors ir nežino, kas ateity laukia,bet niekada nenusimena ir nepaluzta. Kelias sunkus,pavojingas. Bet Jungtinėje Karalystėje žmonės taip nevaro ant lietuvių,kaip lietuviai ant viso pasaulio. Gėda skaityt tautiečių komentarus tokius primityvius.
Tai visiems pavyzdys, kad ne viskas gyvenime iš karto ir ne viskas taip blogai. Nors buvo klaidos, nesėkmės, nusivylimai ir sunkumai, bet karalienė Camilla užsitarnavo ir karališkosios šeimos pagarbą ir pripažinimą ir šalies žmonių pripažinimą ir tapo tuo, kuo tapo, nežiūrint patirtų nesklandumų. Žmogus perlipo per savo nesėkmes ir turėjo jėgų ir kantrybės tapti tuo, kuo tapo.
Žmonės savo neigiamais komentarais nesupranta ką kalba. Atrodo, kad pavydi. Bet jei pabandytu pabūti keletą dienų karalių vietoje...
Karalienė konsorte- tai ir didžiulė atsakomybė prieš savo šalį ir visą pasaulį. Ir griežtos taisyklės ir, galima sakyti, asmeninio gyvenimo neturėjimas. Tai- ne tik išorinis grožis, papuošalai, gražūs drabužiai,bet visų pirma visos asmeninės žmogaus savybės. Visko ismanymas. Ir asmeniškai ir valstybės valdyme. Pavyduliauti nesupranta ką kalba.
@Aš Atleiskite, bet kur jūs tą išorinį grožį matote camilos ir čarzo asmeny. Diana taip, buvo gražuolė. Net per graži toje kompanijoje.
Juk jinai Camila buvo išsiskyrusi.
Tik butaforiniai karaliai išlaikomi valstybės, dėl įvaizdžio visa tai, žaidimai smėlio dėžėje
Vienas driezas uzlinko,ateis tuoj kito eike
Lai lydi darna ir tarpusavio supratimas Jungtines Karalystes Karaliu pora,
Taikis visiems.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų