Rašyti komentarą...
ŽINOMA, NAUDOKIS MANO KREDITINE KORTELE KIEK TIK NORI!
Va čia tai nužudė save gerbiantis alfa vyras tokio dalyko niekada nesakys ir moteriai neduos į rankas savo kredito kortelės, nes nori apsipirkinėti ok, bet pirk iš savo pačios pinigų.
Ir apskritai kam reikalinga moteris kuri pati savęs nesugeba išlaikyti, o vyrui ant sprando sėdi?
BE TAVĘS NEĮSIVAIZDUOJU SAVO LIKUSIO GYVENIMO.
Tą pasakai moteriai ir parodai jog be jos tu neturi savo tikslų gyvenimo, o vyro tikslai turi būti pirmoj vietoj, o moteris antroj vietoj, kad tau negalėtų proto paskui knisti.
LAIKAS, PRALEISTAS IKI MŪSŲ SUSITIKIMO, NEĮSISKAIČIUOJA Į GYVENIMO TRUKMĘ, NES AŠ PRADĖJAU GYVENTI TIK MUMS SUSIPAŽINUS.
Ane tą pasakydamas tik padlaižiauji moteriai ir sėdi po jos padu. Bei parodai jog tikslų gyvenime neturi daugiau, o moterims patinka vyrai kurie turi savo užsibrėžtą gyvenimo tikslą kuriame moters vieta antrame plane.
Žinau dauguma betų vyrų su tuo nesutiks, bet jau tokia pasaulėžiūrą turi turėti alfa vyras bei dar žinoti kaip pinigus uždirbti ir moterims neleisti švaistyti. O žinojimas atsiranda nuo tikslo turėjimo, nes man taip yra susiskirsčiau prioritetus bei iš karto daug minčių kaip greitai ir pastoviai užsidirbti pinigų, kad turėčiau viską ko noriu. Dėl iš klausymo tai sutinku geriau išklausyti ką kalba mergina net jeigu tu jos nesupratai ką tuo norėjo pasakyti.
Man buvo geras bajeris simpatiška panelė pasiūlo nueiti su ja parke atsisėsti aš nueinu ir ji pradėjo kalbėti kažką apie atminties kortelę kurią kažkokiu man nežinomu būdu sugadino. :D Žodžiu nieko nesupratau, bet kai pati ta tema pradėjo kalbėti išklausęs pasakiau, kad aš muziką irgi mėgstu tik iš vinilų klasau, o ji tipo sako, kad irgi didelę vinilų kolekciją turi nors jos numerį vistiek gavau. :D Jos kalbėsenos nelabai supratau, bet svarbu numerį gavau.
Gana tokius sudus rasyt :) Kaip gali sakyt komplimentus jei ji to nenusipelne. Po to uzlips visai ant galvos ir nebesistengs. Kai yra uz ka tai tikrai yra pasakoma ir pagiriama :P
jau tikrai nusivilciau - jeigu kas pasakytu kad sublogau... juk apie dailia figua galima kitaip ir daug estetiskiau pasakyti
Oi moterys moteris norit kad vyrai ir moteris lygiai uzdirbtu bet jus norite kad jusu vyras uz jus daugiau uzdirbtu ir jus islaikytu kur logika . Gal ijunkit vienu metu abu pusrutulius. Man asmeniskai nereikia moters kuri jiesko turtingo vyro man reikia nepriklausomos moters . Tusciagalves moteris nieko nesugeba ir nieko neturi be siknos ir grazaus veidelio
Į viršų