Kaip miegate kartu su partneriu? Tai atskleidžia jūsų santykius

 Visi mūsų gyvenimo įvykiai yra susiję. Pavyzdžiui, filmas, kurį žiūrėjote prieš miegą, gali paveikti miego būseną. Net ir jūsų miego padėtis gali atskleisti kai kurias detales apie jūsų asmeninį gyvenimą.

9

Peržiūrėkite paveikslėlius ir išsirinkite jums artimą miegojimo pozą:

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Miegojimo pozos, kuriai priklausote jūs?

1 miego poza Jūs mėgstate pasiduoti kitų įtakai, todėl nežinote ir negalite tiksliai suprasti, ko norite sau. Pasistenkite mažiau klausyti kitų nuomonės ir atsiribokite nuo tų, kurie jums daro blogą įtaką. 

2 miego poza

Saugumo ir pasitikėjimo nebuvimas išmokė jus vertinti šilumą ir rūpintis savimi. Kartais pamirštate apie partnerio buvimą šalia, todėl vertėtų jam skirti daugiau dėmesio.  

3 miego poza

Kai buvote maža aplinkiniai sakydavo, kad rasite turtingą vyrą ir gyvensite kaip princesė. Bet jūs įsimylėjote paprastą vaikiną, turintį gerą širdį. Jūs turite tikrai magiškus santykius, kurie trunka ilgai ir yra ryškūs ir spalvingi. 

4 miego poza

Kartais jūs manote, kad vienatvė yra jūsų partnerė, o vieninteliai draugai yra jūsų praeities monstrai. Bet visi nusipelno būti mylimi. Atminkite, kad net mieliausias katinas gali pavirsti monstru, jei jo laiku nepamaitinsite.

5 miego poza

Intriga, chaosas, internetas, žaidimai ir darbas - jūs vis stengiatės sugriauti jus supančią rutiną. Pasistenkite pailsėti ir mažiau dirbti, tiesiog skirkite laiko sau.

6 miego poza

Esate kartu ne pernelyg ilgai, bet jau atrodote šiek tiek pavargę nuo savo santykių. Reikėtų ką nors pakeisti savo gyvenime. Pavyzdžiui, vykite į jūsų norimą kelionę ir atsipalaiduokite kartu.

7 miego poza

 Jūs galite atrodyti trapi ir silpna, bet jūs tikrai galite pastovėti už save. Saugote savo asmeninę erdvę ir niekam neleidžiate į ją įsiterpti. Jei elgsitės taip ir toliau jūs prarasite galimybę būti laiminga meilėje.

REKLAMA

8 miego poza

Jūsų meilės kelias bus ilgas ir sunkus. Bet kai jūs esate drauge, jūsų neįbaugins jokios įtampos, stereotipai ir kitų nuomonė. Jūs žinote, kad meilė yra jūsų pusėje.

9 miego poza

Jūsų šeimos gyvenimas yra kaip saldainių dėžutė, pilna netikėtumų. Vienas iš didžiausių staigmenų būna tada, kai jūsų antroji pusė pradeda bėgti lovoje vidury nakties. Jei tai vyksta gana dažnai, pabandykite juos stipriai apkabinti ir nuraminti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų