Pastaruoju metu vyrų, norinčių būti moterų išlaikytiniais, skaičius ženkliai padidėjo. Sociologai net kalba apie naują tendenciją: anksčiau „alfonsų“ būdavo vienetai, o šiandien juos jau galima išskirti kaip atskirą kategoriją. Ekonominė krizė tam taip pat turėjo įtakos.

 

„Maratonininkai“ ir „sprinteriai“

Viena iš „alfonsomanijos“ priežasčių - pačių moterų elgesys. Pastaraisiais dešimtmečiais vyrų ir moterų vaidmenys susimaišė - pastarosios vis daugiau dėmesio skiria karjerai ir neretai uždirba daugiau nei vyrai. Taigi, „alfonsišką“ gyvenimo būdą galima vadinti feminizmo padariniu.

Mėgstančius pagyventi moters sąskaita galima padalinti į dvi pagrindines kategorijas: „maratonininkus“ ir „sprinterius“. Pirmieji yra linkę investuoti į ilgalaikius projektus, jų tikslas - pasiturinčios balzakiško amžiaus moterys, sąmoningai pasiruošusius pagloboti žavų jaunuolį.

Neretai be materialinės naudos (gerų gyvenimo sąlygų, apsipirkimų Milane ar brangaus automobilio) „maratonininkai“ gauna ir neblogas ateities perspektyvas. Jei tokiam vyrui pasiseka sužavėti žvaigždę ar įtakingą verslo moterį, sparčiai ima gerėti ir jo karjeros reikalai.

REKLAMA

Skirtingai nei „maratonininkas“, „sprinteris“ nesiekia ilgalaikių santykių. Pagrindinis jo tikslas: per trumpą laiką iš moters išvilioti kuo daugiau pinigų. Šio tipo vyrų itin padaugėjo ekonominės krizės metu. Jie ieško „aukų“ įvairiose vietose, įgyja damos pasitikėjimą, papasakoja apie savo nelengvą gyvenimą (darbo neteko, kreditoriai spaudžia...). Ir paprašo paskolinti pinigų. Gavęs apvalią sumelę toks vyras dingsta kaip į vandenį.

Ištikimas vyras už prieinamą kainą

Jei anksčiau išlaikytinis buvo pasiturinčios moters privilegija, dabar „alfonsai“ vis dažniau aptinkami ir vidutines pajamas gaunančiose šeimose. Į klausimą, kam ne itin turtingai moteriai reikalingas išlaikytinis, atsakymas paprastas: tokiu vyru lengviau manipuliuoti. Savo laisvę jis lengvai iškeičia į sofą, televizorių ir maitinimą tris kartus per dieną.

 

Kaip atpažinti, kad turite reikalų su „alfonsu“?

Žinoma, kartais moteris tenkina tokie santykiai: jos yra pasiruošusios teikti finansinę paramą, mainais gaudamos kitus dalykus.

Tačiau jei „alfonsas“ nėra jūsų svajonių vyras, vertėtų įsidėmėti keletą požymių, išduodančių šio tipo atstovus:

„Alfonsas“ mažai pasakoja apie save, bet siekia kuo daugiau sužinoti apie tavo gyvenimą. Labiausiai jį domina tavo socialinė ir materialinė padėtis: kur dirbi, kur ilsiesi, kokį nekilnojamą turtą turi, su kuo draugauji...


Rašyti komentarą...
e
erika
2015-09-22 13:55:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu vat alfonsas yra vyras,o moteris vadinama barakuda
Atsakyti
0

e
erika
2015-09-22 14:15:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai nereiskia ,kad alfonsas sedes vien uz jusu saskaita,barakudos jos megsta prabanga,tai pat jaunus vyrus,,barakudos visa laika pasonei turi vyra,ir butinai bent viena meiluzi,tas pasirinkimas pas barakudas,is jaunesnio kuno pasiimt kuo daugiau,jos nemyli nieko.I BARAKUDAS YRA SUKRAUTA nepasigedinsiu ,grubiai tarus prostitutes,sliuhos,kurvos,padugnes,galutinai-princeses-karalienes bomzes.Dazniausiai barakudos,kad nesupainiotumet,123bent punktai 1 nori visko,2nori ir turtu ir meiles-kuriu niekada nagaus.3nori pasipelnyt-bet ....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų