naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pastaruoju metu vyrų, norinčių būti moterų išlaikytiniais, skaičius ženkliai padidėjo. Sociologai net kalba apie naują tendenciją: anksčiau „alfonsų“ būdavo vienetai, o šiandien juos jau galima išskirti kaip atskirą kategoriją. Ekonominė krizė tam taip pat turėjo įtakos.

REKLAMA

 

„Maratonininkai“ ir „sprinteriai“

Viena iš „alfonsomanijos“ priežasčių - pačių moterų elgesys. Pastaraisiais dešimtmečiais vyrų ir moterų vaidmenys susimaišė - pastarosios vis daugiau dėmesio skiria karjerai ir neretai uždirba daugiau nei vyrai. Taigi, „alfonsišką“ gyvenimo būdą galima vadinti feminizmo padariniu.

REKLAMA

Mėgstančius pagyventi moters sąskaita galima padalinti į dvi pagrindines kategorijas: „maratonininkus“ ir „sprinterius“. Pirmieji yra linkę investuoti į ilgalaikius projektus, jų tikslas - pasiturinčios balzakiško amžiaus moterys, sąmoningai pasiruošusius pagloboti žavų jaunuolį.

Neretai be materialinės naudos (gerų gyvenimo sąlygų, apsipirkimų Milane ar brangaus automobilio) „maratonininkai“ gauna ir neblogas ateities perspektyvas. Jei tokiam vyrui pasiseka sužavėti žvaigždę ar įtakingą verslo moterį, sparčiai ima gerėti ir jo karjeros reikalai.

REKLAMA

Skirtingai nei „maratonininkas“, „sprinteris“ nesiekia ilgalaikių santykių. Pagrindinis jo tikslas: per trumpą laiką iš moters išvilioti kuo daugiau pinigų. Šio tipo vyrų itin padaugėjo ekonominės krizės metu. Jie ieško „aukų“ įvairiose vietose, įgyja damos pasitikėjimą, papasakoja apie savo nelengvą gyvenimą (darbo neteko, kreditoriai spaudžia...). Ir paprašo paskolinti pinigų. Gavęs apvalią sumelę toks vyras dingsta kaip į vandenį.

REKLAMA
REKLAMA

Ištikimas vyras už prieinamą kainą

Jei anksčiau išlaikytinis buvo pasiturinčios moters privilegija, dabar „alfonsai“ vis dažniau aptinkami ir vidutines pajamas gaunančiose šeimose. Į klausimą, kam ne itin turtingai moteriai reikalingas išlaikytinis, atsakymas paprastas: tokiu vyru lengviau manipuliuoti. Savo laisvę jis lengvai iškeičia į sofą, televizorių ir maitinimą tris kartus per dieną.

REKLAMA

 

Kaip atpažinti, kad turite reikalų su „alfonsu“?

Žinoma, kartais moteris tenkina tokie santykiai: jos yra pasiruošusios teikti finansinę paramą, mainais gaudamos kitus dalykus.

Tačiau jei „alfonsas“ nėra jūsų svajonių vyras, vertėtų įsidėmėti keletą požymių, išduodančių šio tipo atstovus:

„Alfonsas“ mažai pasakoja apie save, bet siekia kuo daugiau sužinoti apie tavo gyvenimą. Labiausiai jį domina tavo socialinė ir materialinė padėtis: kur dirbi, kur ilsiesi, kokį nekilnojamą turtą turi, su kuo draugauji...

REKLAMA

Jis nedovanoja dovanų ir gėlių, geriausiu atveju iš jo sulauksi pigaus niekučio. Jis apskritai nelinkęs išlaidauti dėl tavęs: užmiršti piniginę namie jam - įprastas dalykas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų