Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dėl vienos netikėtos psichologinės gudrybės vyras teigia, kad daug ką gali pasakyti apie jūsų asmenybę vos per kelias sekundes.  

Dėl vienos netikėtos psichologinės gudrybės vyras teigia, kad daug ką gali pasakyti apie jūsų asmenybę vos per kelias sekundes.  

REKLAMA

Tokius dalykus jis gali pasakyti nepratardamas nė žodžio ir neužklausdamas nei vieno klausimo. Viską apie jus išduoti gali tai, ką pirmiausiai pamatote paveiksle esančioje optinėje iliuzijoje.

Socialinio tinklo „Tik Tok“ žvaigždė Charles‘as Meriot‘as reguliariai dalijasi optinėmis iliuzijomis ir asmenybės testais savo paskyroje. Komentarų skiltis visuomet netyla po to, kai vyras išleidžia vis naują vaizdo įrašą. Žmonės diskutuoja apie kiekvieną atitikusį jų asmenybę tikslumą, o taip pat ir diskutuoja, ką kiekvienoje optinėje iliuzijoje pamatė pirmiausiai.

Charles‘as savo „Tik Tok“ paskyroje turi surinkęs ne mažą sekėjų gaują. Šioje platformoje jį seka beveik 1 milijonas socialinio tinklo vartotojų.

REKLAMA

Taip pat šio socialinio tinklo žvaigždė sulaukia ir didelio skaičiaus „patiktukų“, o dažniausiai šis skaičius vidutiniškai siekia 43,3 milijono. Daugelis vartotojų giria jo darbus, nes pasak jų, jo prognozės apie žmonių asmenybes dažniausiai būna kuo tiksliausios.

@charlesmeriot #greenscreen #charlesmeriot #illusion ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Ką optinė iliuzija pasako apie jus

Neseniai paskelbtame vaizdo įraše Charles‘as paaiškino, ką viena optinė iliuzija gali atskleisti apie žmonių asmenybes. C. Meriot‘as pasidalino paveikslu ir paklausė: „Ką pastebite pirmiausiai?“

Jis paaiškino: „Jei pirmą kartą pamatėte porą, tai reiškia, kad esate sąžiningas, patikimas ir tikriausiai ieškote arba jau esate ilgalaikiuose santykiuose.“

Jei pirmiausia pamatėte veidą, pasak Charles‘o, tai reiškia, kad esate tylesnis ir gabesnis moksluose nei jūsų draugai. Taip pat esate kūrybingi ir ambicingi.“

REKLAMA
REKLAMA

Šis Charles‘o vaizdo įrašas akivaizdžiai įtraukė daug žmonių, mat vaizdo įrašas surinko beveik 200 tūkstančius peržiūrų.

Komentarų skiltyje žmonės nepraleido progos pasidalinti savo patirtimis. Vienas žmogus komentavo: „Aš pirmiausiai pažvelgęs pamačiau porą ir taip, aš esu ilgalaikiuose santykiuose.“ Kitas komentatorius pridėjo: „Tai iš tiesų tiesa!“

Jei ir jūs pirmiausiai pamatėte porą, pagalvokite ar save apibūdintumėte kaip sąžiningą ir patikimą žmogų? Arba, jei pirmiausia pamatėte veidą, ar galėtumėte pasakyti, kad esate tylus ir kūrybingas?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų