Rašyti komentarą...
Jei žinojo apie lūžį ir prasikeitusius kaulus, tai kažkur buvo darytas rengenas. Nuotrauka ir aprašymas turėjo būti e. sveikata sistemoje. Jei gydytojas panorėjo pačiupinėti naują rentgeno foto, tai reiškia papildoma konsultacija ir papildomi pinigai. Ar galima vadinti Klinika, jei nėra rentgeno traumatologo konsultacijai?
Susireiksminusi madam ir dar buka.
Taip nesibodi imti pinigų už nesuteiktas paslaugas. Dauguma pacientų karčiai sumoka pinigus ir net nėra kam pasiskųsti. Apeisiu ratais tą Gerovės kliniką, ačiū Anusauskienei. Beje, tokių beverčių brangių konsultacijų kabinetų žinau ne vieną, teko susidurti, atseit net į mano esveikata negali pažiūrėti, viską surinkus, net nepažiūri, svarbu, kad dar kartą ateitimi ir sumokėtum.
Kardiolita uždarbiauja taip pat.Liūdna,kai reikia, mokant didelius mokesčius ,dar susimokėti 167 eur.už eilinius tyrimus.Ir tik todėl,kad neperspėja tik atėjus,nors priklausai jų poliklinikai.
Kuri mama, kuri dukra.
Girdi klimaksine tu gal jau gali užčiaupti ziaunas. Jau smirda nuo tavęs kaip nuo lavono.
@Tu fu. Fu komentatorė, gėda.
Privatininko tikslas yra pasipinigauti, o gydymas tik reklamai?
Gal užsakyta konkurentų, kad apšmeižtų kliniką? Kodėl per visus kanalus, toks dėmesio nevertas įvykis? Kodėl sėdėjo 30 min. pas gydytoją kabinete ir nenori jam sumokėti už jo laiką, per kurį galėjo padėti kitam žmogui, kuris būtų pasiruošęs konsultacijai?
Svarbu papozuoti, ka daro menopauze, tiesiog reikia jausti ribas, net neidomu!!
Nuja 70eur 30min. O Gintas tu asilas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų