Įtariate, kad galėjote sirgti koronavirusu to nežinant? Tai gali išduoti 5 ženklai

Koronavirusas niekur nedings – bet gal to nežinodami juo jau persirgote?

Matėme daugybę siaubą keliančių vaizdų, kuriuose įvairiausio amžiaus žmonės prijungti prie dirbtinės plaučių ventiliacijos kovoja už savo gyvybes, bet ne visiems užsikrėtusiems COVID-19 baigiasi taip liūdnai – kai kurie žmonės nepajunta visai jokių simptomų.

Tačiau gali būti, kad jūsų organizmas jums siunčia subtilius ženklus, kad viduje – kažkas ne taip. Tad kokie požymiai išduoda, kad gal jau persirgote koronavirusu?

Apsnūdimas

Jei maždaug savaitę jautėtės labai silpnai ir beveik neatsimenate, kas įvyko per tą laiką, gali būti, kad tai buvo būtent koronavirusas. Daugiau nei 60% pacientų išsekimą įvardina kaip vieną iš simptomų, rašoma dailystar.co.uk

Gerklės peršėjimas

Kiek peršalę dažnai pajuntame užkimimą, bet ir tai yra vienas iš koronaviruso požymių. Daugiau nei pusė, 52,2%, COVID-19 pacientų sako, kad gerklės skausmas buvo vienas iš ligos simptomų.

Skonio ir uoslės pojūčių praradimas

Tūkstančiai žmonių buvo labai sunerimę, kai prarado skonio ir uoslės pojūčius. Tai – vienas iš pagrindinių požymių, kad reikėtų pasitikrinti dėl koronaviruso ir tuoj pat izoliuotis.

Galvos skausmai

Jei galvą jums skauda dažnai, galbūt nieko ypatingo ir nepastebėjote, bet jei nesate iš tų, kurie visada nešiojasi plokštelę ibuprofeno, tai gali reikšti, kad sirgote koronavirusu. 70% žmonių, kuriems buvo diagnozuotas virusas, sirgdami jautė galvos skausmus.

Virškinimo problemos

Rečiau minimas, bet galimas koronaviruso simptomas – diarėja ir vėmimas. Vos 4 procentai juo užsikrėtusių žmonių jaučia tik šiuos simptomus, o ne kitus anksčiau minėtus – kosulį, stiprų karščiavimą ir dusulį.


Rašyti komentarą...
T
Tinka
2020-11-05 15:35:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beveik visi išvardinti požymiai tinka, išskyrus uoslės praradimą. Na ir ką? Kas dabar? Jeigu dėl tokių požymių iškart bėgtume tirtis sveikatos, tai nebūtų kada dirbti ir užsidirbti pragyvenimui. Tad arba bėgioji po sveikatos įstaigas ir ieškai ligos, arba eini į darbą ir užsidirbi pragyvenimui ir nesuki sau veltui galvos. Juokingi tie jūsų patarimai.
Atsakyti
-42

P
Petriukas
2020-11-05 16:57:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kokiais vaistais ji gydo???
Atsakyti
-11

A
Ana
2020-11-05 16:24:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gripo pakaitalas.covidas ok!!!!ana
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų