Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Įtariama, kad vyriausioji Vladimiro Putino dukra slapta valdo socialinių tinklų paskyrą, kurioje aršiai pasisakoma prieš Ukrainą, Vakarus, Džordžą Sorošą ir gėjų teises.

Įtariama, kad vyriausioji Vladimiro Putino dukra slapta valdo socialinių tinklų paskyrą, kurioje aršiai pasisakoma prieš Ukrainą, Vakarus, Džordžą Sorošą ir gėjų teises.

REKLAMA

Marija Vorontsova  (37) vyriausia Putino dukra iš pirmosios santuokos valdė socialinių tinklų paskyrą „Maria V“, kurioje buvo aršiai ginamas Putinas, rašoma dailymail.co.uk.

Taip pat universiteto alumnams ji sakė, kad „Vakarai“ bando sulaikyti Rusiją nuo „klestėjimo“.

Pasak „The Times“, Dimitrijus Kolezevas nepriklausomos Rusijos medijos „Republic“ redaktorius, atsekė, kad ši žinutė buvo išsiųsta 170 studentų, kurie 2011 metais mokėsi Maskvos universiteto medicinos fakultete.

Rusų pediatrė-endokrinologė žinoma kaip Marija Faassen Maskvos universitetą baigė 2011 metais. Ji viena iš  dviejų dukrų, kurių Putinas susilaukė su savo pirmąja žmona Liudmila.

REKLAMA

„Niekas Vakaruose nenori, kad mūsų šalis klestėtų. Jie padarė viską, kad užtikrintų, kad taip nebūtų. Jie ir toliau tai daro. Jei staiga, kaip beveik atsitiko devintajame dešimtmetyje, Rusija taps JAV ir ES visaverčių žaliavų apendiksu, man bus įdomu sužinoti, ką jūs kaltintumėte dėl to, kad gyvename ne klestinčioje ekonomikoje“, – pridūrė ji.

Sulaukė sankcijų

Kolezevas sako, kad ji „tiesiogiai nepatvirtino“ Rusijos invazijos į Ukrainą, tačiau nuliūdo, kai buvęs klasiokas panaudojo žodį „aneksija“, ir pasakė, kad invazija į Krymą buvo „žmonių valia“. Ji, pasak „Newsweek“, sako, kad Rusija „nėra agresorė, o auka ir yra priversta apsiginti“.

„Kitų kaltinimas ir visos atsakomybės užkrovimas vienam žmogui yra tas pats kaip visą savo viltį nukreipti tik į vieną žmogų. Tas pats š***s. Mes ne kaip vokiečiai 1930 metais, labiau tie, kuriuos jie naikino“, – rašė Marija V.

REKLAMA
REKLAMA

Visgi Kolezevas sako, kad neturi 100 proc. patvirtinimo, kad tai yra Putino dukra.

„Mes negalima visiškai užtikrintai teigti, kad Marija V. yra tikroji Marija Vorontsova, Vladimiro Putino dukra. Tačiau visos aplinkybės ir du šaltiniai teigia, kad tai ji“, – paaiškina redaktorius.

Jis priduria, kad jeigu tai tikrai ji, tuomet dukra su tėvu dalijasi ta pačia „pasaulėžiūra“ ir beprasmiška jos prašyti „sustabdyti karą“, ką bandė padaryti kai kurie aktyvistai.

Abi seserys sulaukė sankcijų, nors niekada nepasirodė viešumoje su Putinu.

„Kai 2008 metais prasidėjo pirmosios sankcijos, sulaukėme grasinimų, kad mocarela dings iš parduotuvių lentynų. Visi išsigando, o ne, kaip tai gali būti! Kaip išgyvensime? Be itališkos mocarelos! O dabar? Ar mes vis dar kvėpuojame? Mes dabar turime savo mocarelos. Ar tai buvo įmanoma 90-iais? Ne“, – rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų