Rašyti komentarą...
Kažkokia išpezus super mamytė
Vaikams reikia gyvūnėlių, reikia mokyti juos mylėti.Tokie vaikai nespardys gatvėje benamio šuns ar katės.Šokas - katytė.Pas mano anūkus bute yra du šuneliai, vieną nupirko iš girtuoklio,jūros kiaulytė, triušis, žuvytės ir jokio "šoko".Visa šeima džiaugiasi.@Senelė Pritariu. Vaikams reikia emocijų. Teigiamos emocijos gamina laimės hormonus. Emocinio intelekto ugdymas ypač svarbus, nes 85 proc. mūsų fizinė sveikata priklauso nuo psichologinės būsenos. Šitie mažieji šeimos nariai sutvirtina tarpusavio ryšius, kas labai svarbu šeimos santykiuose. Negi mama galvoja, kad vaikams geriau laiką leisti prie telefono ar kompiuterio ekrano? Mes irgi buvome gavę dovanų katinuką, nes mažoji dukrytė bijojo visko, net mažų vabaliukų. Taigi. Visos baimės iš karto pradingo ir katinukas buvo mieliausias vaikų Draugas(Žaisliukas). Visas sukauptas stresas akimirksniu dingsta žaidžiant, nes daug džiaugsmo gyvūnai suteikia. Nereikėtų autorei iš anksto bijoti sunkumų. Prie visko įmanoma prisitaikyti, jeigu tik yra noro. Viskas išsprendžiama. Vaikams tai tik į naudą.
Tu ko gero pati kvailiausia mama ,kvailumo virsūne tai jus pats mieliausias gyvunelis tai katinelis, mes turim namuose ir labai dziaugiames ir pasiilgstam kada bunam darbe
@Jadvyga Tamstai tikrai ne visi namie.Jums gal ir mieliausias,bet neplanavusiai jo auginti šeimai yra našta.Girdit ir matot tik save pačią.Va tokios durnikės ir pridovanoja gyvų padarų.
Kas myli gyvūnus- tas geras žmogus.
Kas myli gyvūnus- tas geras žmogus.
@Dana Ir kokia čia našta? Tinginė esi arba vaikų neturi ir nežinai kiek gyvūnėliai teikia vaikams džiaugsmo.Metų metus turime katę šuniuką ir nieko tokio.Matyt senmergė esi,tokių mąstymas senmergiškas, bijo rankų susitepti.Va ir šalia manęs glaudžiasi katytė ir murkia
Prieš pora metų priglaudėm katytę ir esam laimingi, kad tai padarėm. Išlaidų žinoma yra, bet ji labai tvarkinga, jokių nepatogumų nepatyrėm. Viską atperka geros emocijos, kurias suteikia gyvūnai.
Joo tokia dovana ir mane šokiruotu. Nuo kada gyvūnas yra daiktas ir ji galima dovanoti? Tai gal pradedam ir vaikus dovanoti? Net pikta skaityti. Pati esu ne vienus metus savanoriavusi prieglaudoje ir po tokių dovanų kenčia ne tik vaikai bet ir gyvūnai. Ginunas ne daiktas jam reikia daug priežiūros jam reikia kokybiško gero maisto jam reikia ir gero veterinaro, ne duog dieve susirks. Givunas juk orų nebus gyvas, o kiekvienas daiktas pinigus kainuoja.
Kokį š.. jūs rašote. Nejau iki tiek nusivalkiojo vargetos žurnalistai,kad net šventiniu laikotarpiu nesugeba publikuoti adekvataus ir gražaus straipsnio? Totalus žurnalistų nuosmūkis ir bukumas!!!
Nieko nepadarysi, jei patys neturi gyvūnams meilės, ir neskiepija vaikams jos. Gyvūnus mylėti reikia.
@Onutë Onute,ne taip suprantate meilę gyvūnams.Esu priglaudusi net tris išmestus,nebesuskaičiuojiu,kokiam skaičiui suradau namus.Meilė-atsakomybė už juos ir negalima nei katinėlių,nei šunelių brukti vaikams,be jų tėvų sutikimo.Mama juk paaiškino,kad neturi ir finansinių galimybių,o jų reikia ir maistui,ir kraikui,ir veterinaro paslaugoms.Meile ir noru,gyvūnų nepamaitinsi.
Kartą buvau nupirkęs dovana ir dar kartą ir dar karta , matyt nepatiko , dabar esu be draugų
Bet tos jaunos mamute tiek petvargsta tiek dejuoja.Juk pampersai automatines skalbimo masinos Kazkokiios pypytes ajai ajai
Labai pikta ir nenuoširdi laiško autorė, manau tas katinėlis tikrai įneš į namus didesnės meilės ir šilumos.;)))
@Jūratė Gal Jums kokius 5 padovanoti? Bus daug meilės ir šilumos :D
Galėsite net atostogų prie jūros nevažiuoti.
Į viršų