Rašyti komentarą...
Dirbkit, dirbkit, kol visa šeimą užkrėsit
Tai kodėl redakcija neskundžia policijai už karantino nesilaikymą, o gal tokia meistrė ir redakcijai nagus tvarko?
Bjaurybe ne valdžia žodžių trūksta perlenkė visas ribas, tik hamizmas idiotizmas, kad valdžiazmogei yra nupirkti oligarchų tai faktas, senuku prekybinis tikslas pilnas pirkėjų vienas ciut ne y kita trinas labai svarbi parduotuve karantino atveju gali dirbti ir platinti virusa, gali vinių pritrūkti. Moki vėži ir grudsliene žmonių kaip per atlaidą bet tai ir alijarko parduotuve, o kirpykla, kur kasdien yra laikomasi saros taisyklių uždaryta kirpyklose ir salonuose ir taip yra dirbančių su pirštinė ir kaukem. Jus aliharkai valdomi idijotai gal uždaryti laikas aligarhų statybinių medžiagų parduotuvės o ne traidyti kirpyklas gėlių kioskus, rūbų parduotuvės, jai stybu parduotuvės turi isimty dirbti per karantiną tai kirpyklos ir turi teisia zinokit nieko gero nebus jai tylesit maži verslinkai busit suėsti ir neprisikelsit, nežinau galit grasinti, streikų. Nedirba kirpyklos gelinkai nedirba ir mokvežei, senukai. Tikrai netylekit ba eisit verdami y darbo birža mes klijantai reikalaujame paslaugų
Reikėjo už daryti kaip buvo už fiksuotas koronoviruso mirties atvejis sienas tada but nepasiekia Lietuvos šitas mirtinas virusas.
O visi mano pažįstami meistrai TIKRAI sėdi namuose, bijau ir aš, klientai skambina, bet atsakimas venas. Ne
Leiskit gražioms numirti!
Aha kazkodel grozio spec... jiem pinigu reikia... o kitiems ne...numirs be nagu,antakiu moterys..dekit iskar 1000€ bauda. Kas tie keli simtai. Pikta jokios lygybes. ..
Jos galvoja kad visos moterys samoningos ir tos kurios turi sedet karantine pas jus nesilankys? Jum gi pameluot gali. Po atostogu gi nagucius atnaujint butina jom. Zmones is ligoniniu begioja,po koncertus ir kavines duodasi sergantys. Tikrai tikit zmoniu saziningumu ir kad pas jus ateis nesergantýs ir neturintys karantine but? Naivuoles...
Skusiu ir as, o tokias atmatas sodinti reikia. O dar geriausia butu kaip Siaures Korejoj. Pastate ir nusove, kad neplatintu viruso. Zinau, kad nano komentaras ziaurus, bet zmones nemasto.
Į viršų