REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienio horoskopas gerą dieną žada ne visiems. Panašu, jog kai kam šiandien žemė slys iš po kojų.

Pirmadienio horoskopas gerą dieną žada ne visiems. Panašu, jog kai kam šiandien žemė slys iš po kojų.

REKLAMA

Avinas

Galite gauti nekokią žinią apie toli esantį artimą žmogų. O galbūt tiesiog labai nerimausite, jeigu pastarasis arba jūs patys turite išvykti ilgesniam laikui ar atstumui. Gali pritrūkti laiko, ruošiantis egzaminui, pristatymui.

Tauras

Šiandien teks iš peties padirbėti. Srityse, susijusiose su sportu, turizmu, vaikais, šou verslu, gali kilti netikėtų problemų. Tikėtinos avantiūrų pasekmės. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, pasiskolintais daiktais.

Dvyniai

Iš artimos aplinkos žmonių, draugų sužinotos naujienos, patarimai padės jums kai ką pataisyti ar pagerinti namuose, ypač jei kiltų problemų, susijusių su naminiais augintiniais, buitine technika ar pan.

Vėžys

Šiandieną nejausite po kojomis tvirto pagrindo, atrodys, kad esate skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Norėsite atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienumoje. Gali varginti sveikatos problema.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Jums rūpesčių kels vaikai ir pinigai. Vaikų eibės gali nemažai kainuoti, tad labiau domėkitės, kuo jie užsiima. Laimei, darbo rezultatai teiks neblogų vilčių dėl pajamų stabilumo.

REKLAMA

Mergelė

Dėsite pastangų, kad daugiau užsidirbtumėte arba rastumėte geresnį darbą, įtakingą rėmėją. Vienas sumanymas gali pakibti ant plauko dėl aplinkinių neatsakingumo. Teks šiek tiek apkarpyti savo norus bei planus.

Svarstyklės

Nestigs kontaktų, telefoninių pokalbių, turbūt sulauksite įdomių žinių. Nesureikšminkite savų problemų ir pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir reikia pagalbos bei užuojautos.

Skorpionas

Bus nelengva suderinti buitines ir darbines pareigas taip, kad liktumėte savimi patenkinti bei kitų nenuvylę. Diplomatiškai elkitės su žmonėmis, pareigūnais. Yra pavojus apsigauti sudarant sutartis.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Pajusite stiprų norą flirtuoti, keistis nuomonėmis, žaisti protinius žaidimus, visaip demonstruoti savo privalumus. Gali pakvipti tarnybiniu romanu. Galite gauti intriguojamą pasiūlymą.

Ožiaragis

Šiandien įspūdžių, emocijų gali suteikti žinia, susijusi su darbu arba kolega. Galima padaryti klaidų, sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus. Nesivelkite į aferas.

Vandenis

Kils pagundų, kurios gali atnešti ne tokias pasekmes, kokių tikitės. Venkite aferų, dėl kurių būtų pažeistas įstatymas. Pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai, nepasiduoti įtartinam spaudimui.

Žuvys

Šiandien užplūdę sunkiai valdomi jausmai gali išprovokuoti negatyvias reakcijas. Padidės išlaidos arba būsite priversti tvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų