• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kontrastinga diena Zodiako ženklams. Vieniems žvaigždės žada įsimintinų įspūdžių, o kitus įspėja saugotis.

Kontrastinga diena Zodiako ženklams. Vieniems žvaigždės žada įsimintinų įspūdžių, o kitus įspėja saugotis.

REKLAMA

Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 1-ajai, trečiadieniui:

AVINAS

Galite patirti emocijų per drauges, pažįstamas moteris. Kai kurie jų patarimai bus išties vertingi. Reikėtų siekti pastovumo, ištikimybės, tuomet lengviau realizuosite savo planus.

JAUTIS

Šiandien viskas bus gerai, jeigu nenorėsite per daug ir nekelsite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų. Neišeikvokite visų jėgų buitinei ruošai, lakstymams po parduotuves.

DVYNIAI

Gali būti, kad sulauksite svečių ar neįprastų naujienų, žinių iš toli. Puikus metas pabendrauti su seniai matytais žmonėmis, prisiminti, kas buvo gera praeityje, ir kartu pasvajoti apie ateitį. Tiktų ir pasimokyti.

VĖŽYS

Nedelskite, jeigu reikia mokėti mokesčius, grąžinti skolas. Šiandien turbūt sugebėsite naudingai apsipirkti ar pasiskolinti. Apskritai mokėsite išnaudoti aplinkybes bei žmonių silpnybes.

REKLAMA
REKLAMA

LIŪTAS

Nuotaikos ir planai kaitaliosis, ypač dėl kitų žmonių įtakos ir nenuoseklumo. Pravartu gludinti meilės santykius, ieškoti kompromiso. Jeigu jausmai dar nevirto pelenais, juos įmanoma vėl įžiebti.

REKLAMA

MERGELĖ

Neverskite savęs šiandien imtis to, ko nepajėgiate, atsipalaiduokite. Jums derėtų paisyti kitų žmonių nuomonės bei norų, taip pat neignoruoti savų poreikių. Pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus.

SVARSTYKLĖS

Pasižymėsite gyvumu ir seksualumu. Jeigu sveiko proto bus daugiau nei aistrų ir emocijų, ši diena viską sustatys į savo vietas ir taps aiškiau, ką mylite ir ko siekiate. Galimas meilės pasimatymas, šou renginys.

SKORPIONAS

Gali apimti nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, ir tai vers kažką rimtai apgalvoti, planuoti. Nebūkite savanaudžiai, netingėkite skirti dėmesio artimiems žmonėms.

REKLAMA
REKLAMA

ŠAULYS

Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su giminaičiais ar draugais. Iš meilės partnerio bei šeimos narių reikalausite dėmesio, atsidavimo. Regis, bendravimas vyks sklandžiai, tačiau džiaugsmo nesuteiks. 

OŽIARAGIS

 Aplinkiniai šiandien atsakys jums tuo pačiu, ką gaus iš jūsų. Galima prašyti paramos ar ją teikti. Tik nesistenkite kažko nuveikti per jėgą. Jeigu pajusite, kad nepakanka jėgų, atsisakykite sumanymo.

VANDENIS

Norėsis aktyvios veiklos, permainų. Taip pat gali padaugėti nepasitenkinimo esama padėtimi, kritiškumo. Dėl savo naujų planų, pasirinkimų pasitarkite su draugais bei žmonėmis, kurie su tai susiję.

ŽUVYS

Šiandien trokšite ramybės, vienatvės, atsiribojimo. Seksis medituoti, ieškoti ryšio su pasąmone. Nebūkite išsiblaškę kelyje bei prekybos centruose, kur gali tykoti ilgapirščiai.

Geros dienos!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų