Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dabar ministras paaiškino, kad visas blogis yra per didelis ligoninių tinklas, nes stacionare yra didelė rizika komplikacijoms. Gimdymai bus namuose, kaip prieš 100 metų, tada nebus komplikacijų, o ligoninės kaip prie Smetonos už 70-100 kilometrų. Okupantas mums pristatė infekcinių skyrių beveik kiekviename rajono centre, kurie laukė X valandos, o kai atėjo X valanda, tai tie skyriai pasirodė, kad sunaikinti ir guldėme kovidinius į vidaus skyrius be infrastruktūros. O italai dar labiau "optimizavo" savo mediciną ir turėjo rinktis, kurį gydyti, o kurį palydėti į dausas.
Žmogus antibiotikus gauna pagal receptą, tai kaip jis gali būti pats kaltas. O štai Lietuvoje per metus apie 11 tonų sunaudoja gyvuliukai ir paukščiai, kuriuos mes po to suvalgome. Tai gal nustokite triesti ir kaltinti pačius ligonius, kad jie ne taip sau pasidarė operaciją.
Turėjome ir mes tokią vaikų gydytoją. Kas biški, tuoj antibiotikų išrašydavo. Kai nuo jų įvyko anafilaksinis šokas, teko ją keisti.
Kai du metus valdžia pasitelkusi žiniasklaidą mus terorizavo, tai perteklinių mirčių atsirado labai daug, kieno širdis sušlubavo, kieno imunitetas iki plintuso nukrito ir įvairios ligos be kovido papjovė. Žmogus, kaip ir kiekvienas kitas gyvūnas, reaguoja į stresą, o šis buvo dirbtinai palaikomas. Niurnbergas turi būti ir taškas, negalvokite, kad karas viską užmaskuos, neatleisime ir nepamiršime, ką su mumis darėte du metus.
Straipsnis yra apie priežastis... vieno šimtmečio sąsajose: ūkio, mokslo ir finansuojamos medicinos prevencijos žmogui paslaugų laisvos rinkos komercijos...,- tolėliau išlikikui tik "sveikuoliai"...; Tai ne tik tiksinti minima bomba, tai plsuojanti būtis žmogui...,- lėtinėms ligoms vėžiniai susirgimai...,- sveikuoliams "agresija" psihikos ligų vystimęsi...,- taipogi lėtinė šizofrenija- apatija naturaliai gyvai givybei...,- žmogus žmogaus atžvilgiu ir tuo sąsajose minimose straipsnyje su gyvąja gamta mūsų (galite juoktis, bet nuo to būtent yra išnykusi civilizacija žmonijos mūsų)
Kai buvo tik popieriniai receptai, kuriuos perkant vaistus, vaistinėje juos palikdavome, žmonės buvo sveikiasni. Nes gydytojas iš rašydavo tiek, kiek reikia.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų