Rašyti komentarą...
Šitą karalių pasiųsti į anglių kasyklas, kaip mat išdulkėtų visi išsidirbinėjimai. Jis ką, kitoks nei mes? Anatomija ta pati.
Mano supratimu. Jeigu išdavė šeimą: Dianą, vaikus tai kas jam yra šventa. Nieko. Išduos ir tautą. Vietoj tėvų aš būčiau pasiuntęs toli, toli už tokią užtrauktą šeimai gėdą. O tai ne! Priėmė dar ir " arklį".
Kokius jis ten smilkalus ruko,kad tokias nesamones daro
Nupezes senis tegul tik i pensija čiuožia,o ne nesamones daro juokdarys daugiau nieko
Kas mums nesuprantama ar juokingai atrodo.britams tai yra normalus dalykas
Sėkmės jiems
Monarchija vienija tauta,pavyzdys Ispanija,nuvertė karalių,pasiskelbė respublika,o šiuo laiku vėl atstatė ir laimingi ir respublikos jiems nebereikia,žaidžia krepšinį ,futbolą,stebi bulių kautynėse ir patenkinti monarchija.
Jis yra Karalius,turi savo privilegijas,žmogiškas silpnybes,turi teisę į keistenybės,kaip ir visi mirtingieji,o raseivos zurnaliugos,t.y.veltonoji spauda sniukstineja po patalais,ir patenkina žemesnio lygio smalsumą,kurie domisi tik pliotkais.
Anglijos karaliskoji muge - su visais "pribambasais". Tokie pat zmogeliai, kaip ir pasaulio nepateptieji. Tik vieni moka sypsotis per sukastus dantis, o kiti deda taip, kaip yra.
Manau,tai vadinamajai karaliskajai
Manau,tai vadinamajai karaliskajai
islaikytiniu seimai - krachas.Palaidos Karaliene ir amen viskam. Jei issidirbineka ka tik paskirtas pulko vadas ir, dar vyras, baisu negu baisiau.Is pasiutimo visas iraudes, netvardo emociju, tai kaip jis susitvarkys su visa kariauna. Ar neliks patyciu objektas.
Isdirbineja ir tiek senis, ragus dar ne tokius jis parodys, kad tuai anglai tik ir lauks jo pabaigos,įdomu ar mūsų išrinktasis imperatorius ir su savimi šikalnyką vežioja šį, ar tiesiai į pampersus krauna?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų