Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ne veltui posakis obuolys nuo obels netoli rieda mama turetu paaiskinti ,jog taip elgtis nepadoru ,bet kaip matosi ,pritaria jos tokiam elgesiui vaidindamos stebuklingu rysiu ,na nejuokinkit poniutes su savo postrigavimais ,o i laidas tai budama tokia pripusta ,tikrai nesirodyciau tiesiog klaiku ziureti
Nieko ji neišgarsėjo, mano nuomone, tustute, kai mačiau Kakadu laidoja, visa ispurtusi nuo injekcijų. Ar pati tai mato...
Nori visuomenės dėmesio ir šmeižtu bando susilaukti dėmesio. Su motinos pagalba tegu lankosi pas psichologą. Pavydas - kaži ar išgydomas, bet šis piaras sukelia tik labai nemalonaus žmogaus įspūdį.
Nieko nepasiekė,išgarsėjo per vyrą, ir dar pradėjo jam kenkti
Dabar belieka tik girti neadekvačia dukterį,kuri žemina kitus žmones.Reiskia ir pati tokia,kaip dukte
Geros ,,ober k" ir mamytė ir dukrytė!!!
Mamos palaikymas yra puiku,tačiau...jei mylimas žmogus elgiasi blogai,tai pačių artimiausių žmonių pareiga yra padėti dukrai suprasti ,kad jos elgesys netoleruotinas.Juolab kad jų ryšys yra toks artimas.
Na parašei tai visai durnai.,vis nori pasireikšti ir juo toliau tuo durniau
Akivaizdžiai matosi, kad dukrai reikia rimtos pagalbos, ji nesusitvarko pati su savimi ir deja niekas iš artimųjų nepadeda tos pagalbos surasti nei mama, nei vyras. Labai gaila, kad moteri ištiko tokia problema, o artimieji palaiko jos veiksmus,o nesiima padėti išeit iš tokios būsenos. Jei ir toliau ją palaikys ir nesiims jokių priemonių gali nutikti tragedija.
@Ona Milisandros mama verta pagarbos vien dėl to, kad išdrįso ateiti į laidą palaikyti dukrą.Mes nežinome kaip iš tikrųjų yra ir turbūt kiekviena pusė turi savo paaiškinimą.Bet man buvo gera klausyt, kad mama stoja dukros pusėn. Ir ta atsvara dukrai manau šiuo metu yra ypatingai svarbi.Tuo tarpu turiu pavyzdžių, kai tikra motina išsižada vaiko, daro nusikaltimus, kad įsiteiktų kokiam pim@piui. Ir tada žodžiai, kad reikia branginti motiną vien todėl, kad ji davė gyvybė, praranda prasmę. Ne kiekviena gali būti ir sugeba būti mama.
Visai ne į temą sitoj laidoj. Joms būtinai reikėtų sudalyvauti etikos ir sveikatos pokalbių laidose.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų