Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tėvas turi būti ne retkarčiais ,o ryte ir vakare ir dideliems vaikams reikia tėvo, neblaškykit vyrai savo vaikų mylėkite juos.
O galima sukurti kokį naują antraštės pavadinimą, kad būtų be "pamačiusi/perskaičiusi/išgirdusi/ nuspręndė netylėti:):):)? Tas šuo robotas jūsų, labai neoriginalus
Toki straipsniai primena tarpukario rašytojo girto,pagirioto Piliponio paistalus,o juk tuo metu minėtasis buvo populiarus ,laikas nieko nekeičia ....

Bunkau, kol tarpkojyje dar kietas - varyk!
Apgailėtina apžvalga...Tuštybės garsinimas.
Kas su tokiu lopu gali prasidet, tik dar didesnes besmegenes ir proto neturincios baidykles.
„Reikia pasakyti garsiai“
Kas? Ką? Kaip? Nieko negirdžiu! Dąr gąrsiau sąkyk!!! : - DDD
Puikus nuosprendis, Fausta
Puikus nuosprendis, Fausta
O, nuodėmės šventume, o naujasis tėvystės etalone, koks geras tėvelis - bendrauja su savo vaikais, nors eilė mergų nekantriai prie durų laukia!
Dabar juk apstu tokių antrarrusiu ir vyrų ir moteru,kurie nesugeba abu drauge auginti savo vaikus ir suprasti, kad išskirdami jie nužudo savo atžalų vaikystę.
@Joana "antrarrusiu ir vyrų ir moteru"
Antros rūšies rusų vyrų ir moterų :-DDD
Na ir neišradingi jūsų žurnalistai , vis "randa" ką nors ,kuri negali tylėti ,negali nepasakyti ir t.t Ir visada tas pats stilius ,net sakinių sandara tą pati ... Gal kitą kartą ,kai neturėsite apie ką rašyti ,pakeiskite ne tik tos "negalinčios" vardą ,bet ir turinį .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų