Įsidėmėkite šias frazes: jas sekso metu trokšta išgirsti ne vienas

Tam, kad seksas suteiktų kaip įmanoma daugiau malonumo, žmonės linkę išbandyti įvairius dalykus – naujas pozas, vietas, sekso žaislus. Padėti sužadinti aistrą gali ir tam tikri žodžiai, kurie įaudrina vaizduotę arba suteikia daugiau pasitikėjimo ne tik savimi, bet ir vienas kitu.

Vaikinai paatviravo ir atskleidė, jų nuomone, karščiausius dalykus, kuriuos moteris gali pasakyti sekso metu, rašoma redbookmag.com.

„Pliaukštelėk man“

Pliaukštelėjimas per užpakalį patinka ne kiekvienai, tačiau vaikinams tai dažnai suteikia daug malonumo.

„Kai tik su mergina mylimės šuniuko pozoje, ji visada manęs paprašo kelis kartus pliaukštelėti jai per užpakaliuką. Tikrai nėra nieko seksualesnio“, – sako 25-erių Luke.

„Daryk su manimi, ką tik nori“

Vyrai dažnai mėgsta prisiimti atsakomybę, tad netikėtumo faktorius jiems gali padėti įjungti fantaziją.

„Man patinka, kai mano žmona man suteikia visišką kontrolę, tai mane labai jaudina. Kai išgirstu tokius žodžius, mes beveik atsiduriame prie sienos ar ant stalo ir ji niekada tuo nenusivilia“, – sako 32-iejų Mark.

„Man patinka, kaip tu kvepi“

32-iejų Andy sako, kad tai ne visiems skamba kaip svajonių žodžiai sekso metu, tačiau jis paaiškina, kodėl tai sustiprina intymumą:

„Kai mano žmona sako, kad jai patinka, kaip aš kvepiu, net jei esu permirkęs nuo prakaito, jaučiuosi tikrai vyriškai. Man tai atrodo labai seksualu, nes kvapas yra labai intymus dalykas, ypač, kai esi visiškai nuogas.“

„Tai – mano mėgstamiausia vieta žemėje“

27-erių Chris sako, kad šiuos žodžius girdi tuomet, kai mergina sekso metu yra ant jo:

„Tas nešvankumo ir saldumo derinys yra nenugalimas. Man patinka, kai ji tai sako, nes tai suteikia mums artumo.“

„Aš tuoj baigsiu“

35-erių John atskleidžia, kad ši frazė jį visiškai nuginkluoja:

„Man be galo seksualu ne tik sekso metu girdėti jos dejavimą, bet ir pabaigoje išgirsti, kad ji tuoj baigs. Tai padeda suprasti, kad jai buvo malonu.“

„Tavo penis toks didelis“

„Nesvarbu, kiek kartų girdžiu šią frazę, ji niekada nepasensta. Tai mane įaudrina ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi“, – sako 34-erių Destiny.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų