Rašyti komentarą...
Vestuvinis maršas dinozaurams
Vestuvinis maršas dinozaurams
Sako iš kur ta keista mada: nes birka kaip daina eina iš lūpų į lūpas.
Kuo daugiau žmogui metų,tuo šviesesnis jo moralinis veidas.Ar ne taip,ponas Valinskai?
SUPISTA LIETUVA JAU RUSŲ.O LIETUVEI DARBO BARBO BIRŹOJ.
@Gitanas Komentaras is besmegeniu kaimo
@Gitanas Koks tu lietuvis,jei lietuviskai be klaidu nemoki rasyt?
per ausy sitam dave
@henyte "henytės", pagrindinio Kowno bandito? Oi-oi...Ar negėda?
@Kaip galėjai gauti nuo Nuo mangolo
62 metai santuokoje,bet turiu dar tiek proto,kad nesigiriu,tai butu man
perziama.
@Valda, jūs tiesiog nesupratote esmės.Pagarbiai
Reikia Valinskams tik pavydėti, kad bendro gyvenimo kely patyrę pakilimų ir nuopolių išliko neišdidraskę, tad senatvėje jie vienas kitam stiklinę vandens paduos...Neskaniai skaitomi straipsniai apie Paksaitės šeimą. Ir ką? Gyvena juodu su Aivaru, ir daug kam pavydas kyla , kad jiedu vis drauge. Žinoma, žiniasklaidos problema, kad neieško ar neranda kitų, vertų žurnalistų plunksnos, herojų. Ir vis rašo apie tuos pačius. Pvz., jau net bloga skaitant apie Siegel verkšlenimus, kurie ne paguodos, o tik pajuokos susilaukia. Ir tai vadinama nuomonės formuotoja... Atsiprašau, kokios nuomonės?
@Morta
Gaila, nepasekė Valinskiukas tėvų pavyzdžiu. Bet ar dėl to reikia pulti ant tėvų? Pasitaiko, obuolys nuokalnėje tolyn nuo obels nurieda.
Paseno Valinskas, moralizuoja, patarimus dalina, tegul džiaugiasi, kad žmona Inga sugebėjo pakęsti jį santuokoje tiek metų, o sūnelis tai nevykęs gavosi, po tėvo sparnu bando karjerą daryti, graudu klausyti jo plepalus per TV, prisitaikėlio, prisiplakėlio tauškalai, labiau tikų prie alpakų tėvo ūkyje.
@Arlekinas Labai teisingai
Gerai, kad Valinskas pradėjo rašyt. Nes kai rašai tai gali pataisyt. O kai kalbėdavo - tai kiek kvailysčių prišnekėdavo!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų