Rašyti komentarą...
Jei neturi pinigų, tai nedaryk tokių vestuvių.
@Asta
Jei neturi pinigų, tai neik į vestuves, norit nemokamų pramogų?
Nebūtina eiti į vestuves, galima pasveikinti ir prie bažnyčios ar CMB su gėlių puokštele
Pirmiausia- neprašyčiau JOKIO patarimo nepažįstamų žmonių!! Kokia ji bebūtų- ji jūsų teta! Ir dar! Negi manote, kad JŪSŲ spręndimai visada būna tobuli ir jiems VISI pritaria?? Darykit tai ką norite ir manote, teisingai daranti! Bet darykite tai TYLIAI!
Jeigu nori prabangiu vestuviu tai tegu daro,bet tegu nereketuoja sveciu.Juk dabar visiems nelengva,jeigu sveciai turi pakelti vestuves,tai prie duru padekite auku dezute ir parasykite suma.Linksmo baliaus.
Mums dauguma atnešė po 300e nuo poros kiti po 100 už vieną kažkaip nesureikšminom kas kiek galėjo tiek ir nešė.Nekilo net minties kad pasakyti kiek kas turi atnešti.Čia jau kultūros ir pagarbos svečiams trūkumas.Vestuves darai ne dėl uždarbio ar kad padengti savo norus, o dėl savęs.
Jau apie tai rašė, ir vėl nėra apie ką rašyti?
Man sake dar daugiau atnesti pin.Tikrai nemalonu
Viskas čia gerai, visiems sunkus metas. 100 Eur tai labai mažai. Jei paprašytų 1000 Eur galėtumėte skųstis ir stebėtis. Ji Jūs laiko artimu žmogumi, todėl pasakė ir paprašė, o Jūs nenuoširdi ir egoistė. Nesidžiaugiate tetos laime, o drebiate ją purvais. Gerai, kad Jūs ne mano giminaitė.
normalus prašymas, - nereikia dovanų, o ta suma už valgį, salės nuomą ,pramogas. Jei nori padaryti dziaugsma jauniesiems,tai ir reikia padėti sumokėti už šventę,kurios jie nori,- jug ir patys pabūsite gražioje šventėje.
Kodėl aš turiu susimokėt už balių jei ma
Kodėl aš turiu susimokėt už balių jei ma
@Salvija
@Kodėl aš turiu susimokėt už balių jei ma Tai neikit į balių jei negalit mokėt, ar norit nueit į vestuves be dovanų ir tikėtis, kad už viską sumokės jaunieji?
Duok 100,suvalgyk ir išgerk už 200 ir nusiraminsi.Lauktuvių kokį konjako butelį prie torto į rankinę,dėl širdies visiško ramumo.Lietuviai.
Į viršų