Rašyti komentarą...
Tegu visokie rimai su andriejais perdzia,o dar ir kakarikuoja,jeigu ką.
Ką jie toje poniuteje mato,kuda,vieni kaulai, juk šitiek gražių moteru yra pas mus.
Ka cia tyleti ar netyleti, reikia seniausiai b b deti
Straipsnių apie tokias ponias nėra
Čia Lietuvos vyrams pamoka, įsišaknijusi Lietuvoje rusė,su savo mamyte, su vyrų pagalba susuko verslelį, pamatė, kad jis nešantis aukso veršį, tai kam dalintis su Laurynui. Apako, dvasios ubagė. Jau vien tos nuotraukos keliamos kartu rodo, kad jis kartu dirbo. Ar patiktų kokiam vyrui kasdien šaipytis prieš kameras be naudos.
Suodaiti, Suodaiti, na ir nuvyliojai baidyklę nuo Bunkaus, baidyklė ir išire, ir vidumi. Bunkus leipsta juokais, o tu eini pragaro vingiais, taip tau ir reikia. Už viską gyvenime reikia mokėti
Du tvariai ...
Žurnalistai ir tos audinį laidų vedėjos atostogauja.Tik nusiraso,pakartoja,pagrazina,tarsi ant Lietuvos tik Zvygala ir Skuodis tegyvena,kaip pirmuonys- Adomas ir Ieva.
Kas stebina p. kaunietę Siegel pasakojime, kuomet beveik kas antroje šeimoje moteris vienu ar kitu būdu patiria psichologinį smurtą, nereikia apsimesti, kad jo nėra, yra ir fizinis smurtas ir traumuojami vaikai. Karjeros moterys ar seimoje daugiau uždirbančios moterys susiduria su psichologinių smurtu, nes tai yra sutuoktinių nevisavertiškumo išraiška, nekalbant apie moteris šeimoje finansiškai priklausomas nuo savo vyrų, kurie " dirba" iki išnaktų, kad " išlaikyti" šeimą. Auksinių narvelių ponios vartoja antidepresantus, taip pat lankosi pas psichologus ir toleruoja akivaizdžiai emociškai nemalonius faktus apie savo vyrų meilužes. Nedaugelis moterų išdrįsta prabilti viešai, nes vienos nori išsaugoti šeima, turtą, o kitos gyvena " dėl vaikų".
@Realybė Analogiškai gerai uždirbančios ir gerus postus turinčios moterys girtauja,vartoja psichologinį smurtą laikko sutuoktinius nevykėliai,protiškai atsilikusios.Tik jos turi valdžią ir jų vyrai sėdi po padu.Todėl straipsnių soc. tinkluose nesu mates
Jau nusibodo tie Suodaiciai,kaip kokį kvailiai viena antklodė tampo

Skaitomiausios naujienos
Į viršų