Rašyti komentarą...
Kodėl neparašėtę iki galo ,kaip baigėsi,ir dėl ko taip rėkė,.
Straipsnio autorei kartais naujo balto bilieto neišdavė, nes bus pametusi ir pamiršusi apue savo ligą.
Tėvai iš vis neauklėja vaikų kad jie taip klykia parduotuvėse ir spiria tėvams į koją, vis dažniau matau isteriškai verkiantį vaiką kuriam nenupirko žaislo nes jis to nori.
Čia ir yra visuomenės bėda, kad žmonės neturi empatijos ir užuojautos vienas kitam. Pardavėja pasakė "Aš savo vaikus užauginau", maždaug ko nori tu čia? Straipsnio autorė irgi iš teksto supratau nuošaliai stovėjo ir stebėjo situaciją. Bet tai šeimai reikėjo pagalbos! Nesvarbu, ką vaikas padarė ir kas atsitiko - jiems reikia aplinkinių pagalbos. Kai tai suprasim, situacija Lietuvoje pasikeis.
Nelabai supratau straipsnio. Nežinant realios situacijos sunku ką ir komentuoti. Iš parašyto teksto nelabai suprantu ką tokio ta mama jau padare kad reikėjo net straipsnį parasyti. Nesamone.
@Gintare Ką ta moteris padarė?Ar parduotuvėje,ar anksčiau?Ką parduotuvėje padarė-yra parašyta!!!!!O ką padarė anksčiau,manau,sveiko proto ir sveikoje aplinkoje bei truputį apsiskaitęs žmogus NEKLAUS !!!! Nes kiekvienas elgesys yra prieš tai buvusių įvykių ir pan. pasekmės.Geriau reikėtų klausti ar ta mama skaito knygeles,seka pasakėles, kartu žaidžia,pasidomi kaip praejo diena
(pvz.darželyje).Ir mln.kitų dalykų,ką galima aptarti.O dėl žaislo,tai jau seniai turėjo būti gražiai susitarta,kad kiekvieną kartą nepirksim,nes pvz. neturim tiek pinigų.O juk galima ir kt priežasčių sugalvoti.Be to,reikėtų stengtis dėl(dėl savo vaiko!!!)su besinervuojančiu, verkiančiu aplenkti parduotuvę.Pasaulis neapsivers,jei ten užsuksi po 3-4val. Nemanau,kad mamytė visą d. sėdi namie.
as buciau ramiai bet isakmiai pasakiusi: arba jus nurimstat ir baigiat rekt ant vaiko arba as tuojau pat skambinu vaiko teisems. ir daugiau nieko tiesiog ziureti tiesiai i ja. tikrai suveiktu.
@as Lazda turi du galus, prisiminkite, aš kaip moteris ją suprantu
@as As jums pasakysiu jeigu tiek tesugebi geriau net nesigirk.Dabar tik tokiems tiktokams duotos visos teises zmogu suluosinti,one padeti.O ponia galejo geriau prieiti ir pasiulyti pagalbos,o ne straipsnius rasyti
Nu kur koment mano?
Padėlys matyt iš nevykusio kiaušinio ką ir bepridurt.
Vaikai dabar velnio apsėsti pilnai suprantu tą mamą.
@Kipšas prie ko cia vaikas jei mamai psichoze uzejo?..
@Kipšas Sakai, ,,ant vaiko",kaip direktorius ar koks tsrs general. sekretorius,išsirėkei ir atsipalaiduoji.Po to,12-13-14m.mergaitės...(patys suprantat).Apie nuoširdų ryšį tenka pasvajoti.
Spejiu kad sita moteris neaugino vaiku arba turejio viena ir turbut sventasis buvo.As auginu du berniukus ir be galo sunku sutramdyti ju kaprizus ir isterijias.Daug skaitau ir domuosi vaikiu psichologijia ,tai padeda auginti vaikus.
@Lina Pritariu,tą patį pagalvojau-žmogus senais laikais užaugino vieną ramų vaikelį, kuris klausė iš vieno paprašymo :))
@Mama Ir tas ,,paprašymas",gal kabėjo ant vinies.O gaila.
O ta ponia beniri nueiti į vaikų namus,nenori užjausti,paridyti meilės našlaičiams,kūdykių namuose iš vis jie nežino kas yra švelnumas....Ji marai pakraupo...Kokia jautrūs,tik ne ten kur reikia Gal ir pasipiktinote,bet bent jau neviešinkite.Mums įstatymai nurodinėja kaip auklėti vaikus,jiems viską reikia leisti,visus norus pildyti,o kai nebesusitvarkome nuo išpaikinimo tai ir vėl blogai.Nu trūko kantrybė,nu ir ką.
@Močiutė Liūdna skaityti tokias močiutės mintis.Ne paikinti ar norus pildyti reikia, bet mylėti,paaiškinti.Kai kalbasi su kt žmogumi,tegul pasideda telefoną,tegul žiūri į žmogų,te išmoksta truputį kantrybės.Bet visa tai reikia mokinti.O yra pasakymas:neauklėkite savo vaikų,jie vistiek elgsis taip,kaip elgiatės jūs.Taigi.
Į viršų