Rašyti komentarą...
Kiekvienas ka nori daro.Kalba geria
Jūs visiškai teisi. Bet tai vyksta visur, kur tik pasisuks. Nebesuprantu, ar nuo to viruso žmonės nusvaigo, nebėr jokios tolerancijos, pagarbos žmogui, jo asmenybei. Anksčiau berods buvo santūriau, o dabar prie parduotuvių, parduotuvėse, stovėjimo aikštelėse, autobusuose,gydimo įstaigos, visur... O kartais po sunkaus darbo taip noris ramiai, tyliai grįžti su savo mintimis namo, bet...
Duomenų mokslininko lygio straipsnis, tegul eina skaičiuoti, o ne po pirtis vaikšto.
pas mane žmona ir vaikas persirgo korona, ir nieko, 3 dienas temperatura, aišku tai lengvas virusiukas. Ką jie bando apgauti? Kol Verygą darė nesąmones kai niekas nesirgo tai dar galėjo apgaudinėti o dabar visi jau persirgo :)
aj man ir pirtyje nepatinka, nes ten prakaitas varfa
Jūs nors kartą repertuarą pakeiskit, propagandosai. Pirmiausia "bendradarbių pokalbiai" per pietų pertrauką, po to "pažintis su draugės giminėm", dabar "pirtis" ir viskas pagal vieną šabloną. Ir viskas anonimiškai. Turbūt, koks nors studenčiokas chaltūrina. Jūs jam beržinės košės už tokį primityvų šlamštą išrašykit, oficiozai.
Lietuvos įstatymų atlieka
Lietuvos įstatymų atlieka
Kimškitės savo lokatorius ir srėbtuves vištidėse. Ausų kamščiai ir guminis falo imitatorius turėtų padėti ;)
Dar reikėjo garsiai pirstelti tom moteriškėm po nosim.
o gal moteriškės būtent ir norėjo kad iš pirties pasišalintu pikta susireiksminusi asaba... ir pokalbio tema ne atsitiktinė...
Kuo didesnė nesąmonė parašyta.. tuo daugiau komentarų..kuo daugiau diskusijos - tobula žiniasklaidai :) o visi čia komentuojantys matau, to nesupranta..
Į viršų