Rašyti komentarą...
Jei tu jį myli, jis žino ką daro, nepamirs tai jūsų gyvenimas o ne tėvų
Vyras negali savo šeimai kelti ultimatumo. Matyt,jam šeima yra ne pirmoje vietoje,o kažkur toliau...myli sūnų,o žmoną ? ir vistiek išvažiuos. Egoizmo viršūnė. Nesubrendęs vyras-problema
Slyksciuosi tokiais vyrais,i kuria puse palinko bybys ten ir lekia ir kas jam ta seima,jam pochui.Tegul pyzdina,tokie vyrai nieko verti.Tu mama,moteris ir esi 100 kartu stipresne uz toki mizniu.
Visiskai suprantu nora begti is bananu salies - lietuvos . Nes cia KA?? tvartas valdo salii tvarta valdo ozys . PERSPEKTYVA -jankiu kolonija ?????? NEKAZKA !!!!!!.
Neturi ka rasyt.
Antraštėje "pasišlykštėjo" visiškai neatitinka, ką rašo straipsnyje. Dabar jau aš pasišlykštėjau. Žodžiu žodžių žaismas. Atskleidė, išpranašavo, išdavė paslaptį, nejuokais sunerimo, išgąsdino, kad bėgti toli norisi. Gal jau gana tų nesąmoningų antraščių. Nors į turinį pataikytų.
@TT O ir turinys visiškai apie nieką
Cia kas-gluseliu rasineliu konkursar??? Gedos turetumet tokias rasliavas skflbt!
@Tadas Rasyt ismok
@Tadas Pritariu tau. Tos durnos sugalvotos rašliavos “konkursams” taip nuvalkiotos ir atdibogę… fui
Reikia viską gerai apmąstyti.
Gal jam žmona visai nebereikalinga. Kad paskui nebūtų išvykus visiems,nauja bėda,kad jis vis tiek nebus patenkintas ir paliks šeimą. Kur tada su mažu vaiku,be darbo,svetimoje šalyje.
@Vilija Čia gi sukurta kvaila pasaka. Nepatarinėkit…
Pasiūlykite vyrui pagyventi atskirai, kol apsispręs, kas jam svarbiau.
@Saulė Tuščias kibiras vandens… :D
Mesk kuo greičiau tokį. Ko jis vertas? Savy.a ir tiek. Nusivylęs į Australiją mes tikrai ir šantažuoti kad nori vaiką matyti. Ką tada? Kaip dar kyla abejonė gyventi ar piktu?tik palikti tokį vėjo pamušalą
@Sprendik Jis jos vyras kokia teisę jį turi jį palikti jį su juo turi būti iki grabo lentos nesvarbu jis geras,blogas
@Sprendik Nereaguokit į sukurtas nesąmones
Į viršų