Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jeigu pati sau leidžia, tai jos problemos, Aš niekaip nesuprantu, nejaugi moteriai priklauso tai daryti,
@Jole
Tinginių pančiai jus tiolkos, tingi vyrams pautiene iskept, va kai mizes pradeda nieztet, tai raitotes palei kojas kai kates
@Visoms
Jeigu nori gauti, tu duoti.
@Visoms
Jeigu nori gauti, turi ir pats duoti.
Kažkokia nesąmonė,išgalvota istorija,dabar vien straipsniai melas,ir apie nieką.
firmos savininkas prie ofiso tegul įrengia kavinukę ir įdarbina moterį jeigu ji to norėtų galėti lankytis ir kiti klientai
@Hansas
O paskui ir sex paslaugas ofisui tik teikes
Kažkoks akmens amžius...iškreipta meilė , būti vyro verge, o poto dar ir visų bendradarbių... ir dar protestuot... , na tai jau jei vergė , tai vergė arba keisk požiūrį , nes jei vyras toks žiaurus ir tu jam nerūpi , jis nereguoja, kad tu kelies 4 v...tai kokia tada , jo meilė tau ????? Kam tada jam vergauti, žmogui kuris nemyli tavęs ir tu jam nerūpi visai ???
Nes jei rūpėtų ar mylėtų , taip nesielgtų.
Na ir tegu pabando pasikeist vietom , tada pažiūrėsim kiek jis laiko jai gamins ....????? Ir koks jis bus netinginys.
Nes jei rūpėtų ar mylėtų , taip nesielgtų.
Na ir tegu pabando pasikeist vietom , tada pažiūrėsim kiek jis laiko jai gamins ....????? Ir koks jis bus netinginys.
Koks skirtumas keliems gaminti: vienam ar penkiems? Laiko prasme paruošimas tik užtrunka, bet čia ne dešint ar dvidešimt porcijų. Jeigu patinka gaminti, tai neturi reikšmės keliems žmonėms gaminti. Nebent abejoja savo gebėjimu arba nemoka kaskart vis naujų patiekalų pietums suruošti. Sudarai visos savaitės meniu ir gamini. Galima ir pinigų paprašyti, nes produktai kainuoja. Kažkoks keistas rašinėlis.
@KD
Ne atidžiai skaitete, ji taip pat eina į darbą. Galėtų keltis 6,o ne pusė keturių, ar moteriai ilsėtis nereikia? Ir iš vis, maisto gaminimas daug pastangų reikalaujantis darbas.
@Virėja
Bet jeigu patinka, tai ne darbas, o malonumas.
O paprašyti už tokį darbą nesugebėjo atlyginimo,tegul moka,namie dirbs ,ir į darbą nereikės vėluoti,norėjo vyro kolegos pusryčių ,pietų,tegul moka kaip restorane,o ka ne lygis ,,vyrams,, savo bobų paprašyti arba motinų,kad irgi pietus neštų į darbą ,kam už ačiū pistis dėl kažkokio ,,vyro ,,direktoriaus,ar jo kolegų,nori kokybiško aptarnavimo ,tegul moka
Šūdo malimas visiškas, geriau nieko nerašykit
@Degustatorė
Geriau rašytų vien tik apie karą??
@Degustatorė
Tikrai kad apie nieką. Kam išvis tokius publikuoti?
Išgirdusi, ko prašo vyras, moteris pakraupo: „Nesutikau, o jis mane išvadino tingine“