Rašyti komentarą...
Jei auklėtoja gera, negaila
Jei auklėtoja gera, negaila
Bet ne visos tokios. Ir tu dovanu labiausiai nori dažniausiai tis, kurios ju visai nenusipelno
O kas jūsų prašo tų dovanų? Kieno vaikai normalūs,tai didžiausia dovana auklėtojoms ar mokytojoms.Mamelės -tarpusavy peškites ir puikuokites savo apdarais ir mašinomis, ,nevelkite auklėtojų,užtenka zirzalynės nuo jūsų vaikų.
Ar auklėtoja tebetiki Kalėdu Seneliu
Ar auklėtoja tebetiki Kalėdu Seneliu
kad jai reikia Kalėdinės dovanos? Ar čia tokia pakišos forma?
Jus esant turtuoliai Lietuvoje, Vokietijoje daugiau 2 EUR niekas nerenka, nes kitaip is viso nieko nesurinks. Zmones labai ziuri i savo kisene ir nemato reikalo. Plius istatymai draudzia dovanoti brangesne dovana nei x Suma.
Kas užsidirba sąžiningai tegul deda pinigus kur nori.
Auklėtojos ir mokytojos pačios pasirinko toki darbą. Ir už tai gauna atlyginimus. Jeigu nebutu vaikų tai ir jos darbo neturėtu. Kaip ir visi gauna atlygimus dirbdami taip ir jos, taip ir visi pavargsta. Jeigu nepatinka specialybė auklėtojos ar mokytojos tada eik ieškotis kito darbo. Tad jeigu pašaukimas buvo dirbti su vaikais tai nereikia dabar rėkti kaip blogai ir t t. Kokia čia rusiška mada dabar visur eiti su lauknešėliais ir dovanas pirkti šimtais eur ? Jus pagalvojate, kad kai kurie vaikų tėvai neturi gal tiek pinigų ir yra isprasti į kampą? Jeigu neprisidėsi tai vaikas mokykloje didelė tikimybė bus žeminamas. Bent jau pagalvojate apie kitus vaikus? Meskite ta rusiška mentaliteta eiti visur su pakištukais ir dovanėlem.
Kam tas dovanas perkate?Jei tokia problema pasidariusi?Kas nori tegu perka nesimeskite ir tiek.Man būnant mokytojai,būtų šlykstu priimti dovana,kai dovanojama su tokiomis emocijomis.Dovana turi būti dovanojama nuoširdžiai.
Senas straipsnis cia
Daug metų dirbu mokytoja ir daug ko per tą laiką išgirsti ir pamatyti teko. Tikrai neprašo auklėtojos jūsų dovanų-nesijaus gerai, jei nupirksite o paskui ilgai dėl to diskutuosite, pyksite, apgailestausite...Šventės ir auklėtojai tokios pat kaip ir jums svarbios. Manau geriausiai tai ,kas dovanojama nuoširdžiai be didelių diskusijų ar apgailestavimų.
Gal pedagogai vieną kartą pasakys tvirtai ir garsiai, kad jiems nereikia jokių dovanų, ar taip ir pelnytis vos galą su galu sudurianciu žmonių sąskaita?
@Ups Dovanomis vadinamos iš tiesų ne dovanos, o kompensacijos už patirtus nuostolius kiekvieną mėnesį. Tenka pirkti daugelį mokiniams reikalingų priemonių, kopijuoti užduotis. Geriausia dovana būtų, jeigu tėvai dar iki mokslo metų pradžios susimokėtų už būtinas mokymui išlaidas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų