Rašyti komentarą...
Visus šiuos komentarus girdi jūsų vaikai ,virėsni ir paskaito ,susimąstykite, kaip ugdome pagarbą, meilę,savo vaikų širdyje ,Tokia gausite iš jų senatvėje taip jie kalbės ,kai paaugs su bendraamžiais ,mokytojom ,džiaukitės savo vaikais ,nežiūrėkite,ką kiti sako ar daro,Gavote dovaną ,todėl elkitės su ją atsargiai.
Nu slykstu sventes o kokie zodynai zmones brangieji lietuviai mes ar kas tik vieni kitus kaltinti uz ka balsavom uz ka ne visi ejom ir balsavom ir nereikia cia "ka issirinkom ta ir turim" nu prie ko cia vaiko svente ir visokios nesamones apie seima, skiepus ir dar tokie keiksmazodziai kad slykstu skaityt. Geda lietuviai!
Jei neklystu, pagal įsakymą vaikai negali sėstis Kalėdų seneliui ant kelių ir imti iš jo dovanų… Tai nežinau dėl ko toks triukšmas :D
Mano dvimetės šiemet pradėjo lankyt darželį, pirma Kalėdų šventė buvo tarp savo grupės vaikų ir auklėtojų (Kalėdų senį matė tik pro langą, jis į vidų pas vaikus nevaikščiojo) Manau, kad vaikam ir geriau be tėvų buvo. Linksmai visi tarpusavyje šoko, dainavo. Nustokit trysčioti, lyg tai būtų pasaulio pabaiga
Dėl jūsų ANTIVAKSERIŲ auklėtojos turi skiepytis arba privalomai testuotis už savo pinigus o jūs patys sirgdami sergančius, kosinčius vaikus vedat ir dar jus leisti????????
@Auklėtoja supermamytėms Kvaiša, jei laksto po pardes ir koncertus tai ji SKIEPYTA. Dirbi auklėtoja, o elementaraus teksto nesuvoki. Ar tai trečia dozė paveikė, kad mastyt nebegali?
Vaikai pabus šventėje ir be super mamytės. Yra įstatymai ir švietimo darbuotojai, jų laikosi.jei jūs norite staugti ,tai ir staukite, juk dabar pilnatis reiškia kvailiams paūmėjimas.
@Kisa Tie visi nutarimai, jokie ne įstatymai, tik žmogaus laisvių laužymai. Įstatymai į vaiko švietimo įstaiga, patekti tėvams nedraudžia.
TURBŪT TODĖL KAD AUKLĖTOJŲ NEAPKRESTUMETE KADANGI SU SAVO VAIKAIS MATOTES KASDIEN
@KAUNIETĖ Kaip apkrėsti skiepytai mamai skiepytą auklėtoją? Kur logika ? Juk visi skiepyti šaukia - mus apkrečia ir žudo neskiepyti.
TURBŪT TODĖL KAD AUKLĖTOJŲ NEAPKRESTUMETE KADANGI SU SAVO VAIKAIS MATOTES KASDIEN
@KAUNIETĖ Auklėtojos su mūsų vaikais irgi kasdien matosi. Taigi, pamąstykite, kiek yra logikos tokiuose draudimuose.
Pas mus šventė vyksta jau ne pirmus metus be tievu,viskas gerai,je vaidina žaidzia,o kai yra tėvai tai verkia laksto pas tėvus,negali susikaupti
Mažiau "mamyte" lakstyk po prekybos centrus ir teatrus, nereikės verkt po to..
Į viršų