Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jaučiasi pasaulio bamba. Pati rašo, kad dukra apsidžiaugs. Nu tai pasidžiaug už vaiką, kad gauna džiuginančią dovaną. Būtum motina, o ne pasaulio bamba, nukeltum tą savo gimtadienio šventimą prieš ar po atostogų, kad vaiko neliūdintum.
Turi puikia Anyta . Is tavo pasakojimo aisku , kad anyta nelabai laukiamas svecias jusu namose , tai ir ėskai menkiausio kabliuko,kad ygelti
noriu imu, noriu neimu... apgailetina ,,mociute,,.
Jūs ko gero gerai nepažįstate savo anytos. Pirmas variantas, dukrai neįdomu ir per mažai dėmesio jos anukeliai, nes normalu ji nori padėti, antras variantas, tai mandagiai duoti suprasti, kur suaugusieji švenčia, ten vaikams arba nepilneciams nereikia dalyvauti, ypač su alkoholiu. Ji negali uždrausti ir rado puikų, kitą kelią.
Ta marti išlepusi durna moteris, ką jau gero esi anytai tu padariusi. .pati esi visko viršūnė
@Birutė
Sveiki. Ir kodėl tiek pykčio? Kam skaudinate jaunus žmones. Čia tik komentarai.
Rima, neduok sutikimo išsivežt.Turėjo iš pradžių atsiklaust tavęs su vyru.Neklausyk nieko, daryk kaip nori tu.Čia ne šiaip sau viskas, jei jaustum, kad ji geranoriška, tai problemos nebūtų.Senė specialiai taip daro,užlips ant galvos.
Kada seimoje problemos ar net skyrybos,negalima kaltinti kazko vieno.Abu kalti....vyras(zmona) ir uosve(anyta).
Jei turėčiau tokia marcia, nusisauciau. Princeses sudinas siknadienis. Tfu! Slykstyne
oi kaip tos mamytės fifytės susireikšmina su savo gimtadieniais -pasaulinės reikšmės įvykis.. Kvaiša
Apdergti savo vyro mama norite? Ką ji blogo padarė? Išsiveš anūkę atostogų - neparduot gi. Džiaukitės būsite vieni, pasikvieskite tokių pat žmonių ir galėsite maišyti su žemėmis savo vyro mamas ir giminę.
Ne maža, atsipeikėk!, ir nesireklamuok
Ne maža, atsipeikėk!, ir nesireklamuok
Išgirdusi, ką anyta dovanos Kalėdoms anūkei, Rima pritrūko žodžių: „Viršūnė“