Rašyti komentarą...
Ko cia pykstat, taigi geroves valstybeje gyvenam, viskas zmogui ir jo gerovei... aciu musu aukstam ir graziam, kad sukure tokia geroves sali, kad dabar pagreitintos zmoniu mirtys, nes nebegali pakliuti pas gydytojus, nebegauna vaistu...
Valgykit raudoną mėsą,kepenis ir gal tų receptų nereikės .O tai ta sveika mityba ir veda tiesiai prie receptų ir visokiausių papildų
Supuvusi musu sveikatos sistema kaip ir pats ministras
Šundaktariai pasidarė dėka vyriausybės
Nejuokinkyt žmoniu,su tą rašlevą.Nu jau tokia nesamone rašyt.Po kraujo tyrimo nustatė,kad man irgi trūksta geležies.Nusipirkau be jokio recepto,štai ir viskas.
@Marija Man lygiai tas pats, nepardave Tardiferono receptinio be recepto jokioje vaistineje. Jei tau be recepto pardave, arba turi pazistama vaistininke, kuri is po prekystalio pardave, tai dziaukis p adla. nes kiti moka uz receptus ir receptiniu vaistu be recepto negauna. Nekenciu tokiu s tervu, kurios viska gauna ir tyciojasi is tu, kurioms tenka moketi.
Isvis, gelezies preaparatai turetu buti be jokio recepto. Kada baigs tas patycias, kad turi moketis uz recepta. Iskrypimas kazkoks. As nuvykstu i Lenkija, ten puse pas mus receptiniu vaistu yra be recepto ir niekas zmoniu nereketuoja su tais receptais.
@Kita Vita bet ar tai nera tos gelezies be recepto pirkt ...?
@nu Yra pilna ir be recepto vaistinėse ir aš pati nusipirkau ir nama naudoja.GELIŽIS B12.Vaistinėse pilna ir be recepto.
Kur tie 500eur kitaip pas mus liks tik utopija apie nemokama medicūna.
tai be recepto nebuna tos gelezies pirkt jau ???siaubas kazkoks.
ne brangesni tie nereceptiniai
ne brangesni tie nereceptiniai
jei organizmas įsisavina geležies druskas. jei neįsisavima, tai ir tas receptinis neišgelbės, reiks ilgai vargti ir brangiaimokėti, kol rasi tinkamą. arba apskritai lašinti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų