Rašyti komentarą...
Apgailetina kai iš ligos daroma....reklama. Nejaugi neliko nieko švento,kad iš nelaimės darytis....pinigus!
Esu medikė ir man nuo pirmųjų publikacijų viskas atrodė surežisuotu spektakliu. Teatleidžia Indrė, jei išties jai diagnozuotas vėžys, bet, kaip sakė K. Stanislavskis ( aktorius ir režisierius), NETIKIU... Netikiu, kad per 3 mėnesius pasveiko. Gal būt pasiekta remisija, taip gali būti.
Tirėjau artimų žmonių kurie sirgo vėžiu ir nei vienam nepavyko įveikti ligos nei per 3,nei netgi per metus.Pavyzdžiai mūsų žvaigždės kurie įveikė ligas gydėsi gan ilgą laiką,o čia bac 3 mėn.ir sveika.Ir dar 4 stadija.Esu medikė,bet nesuvokiu protu tokio dalyko.
bjaurus žmogus, nes netikiu, kad taip greitai galima įveikti IV stadijos vėžį. Kodėl neparodote nors vieno žmogaus, lygiai taip pat sergančio kaip ji?
Nebūkite naivūs,sergantiems jos kalbos neįdomios, nes ligos skirtingos, o sveiki nekreipia dėmesio, viskas daroma dėl sekėjų,rimti performansai
o jau sakalytes lindimas i visokias istorijas su svarbiausiu klausimu-tai kaip dabar jautiesi ir vadovelines frazes su issprogintom akim
Iš tiesų!herojė!tiesiog šventoji!panašu kad sutorė įsimylėjus Indrę.
Pažiūrėjus laidą susidarė įspūdis, kad ji ir Vaisieta kalba iš anksto išmoktus, surepetuotus ir nugludintus tekstus. Jokio tikrumo ir nuoširdumo, viskas apskaičiuota- pradedant pozomis, baigiant intonacijom. Neseniai ji sakė, kad į savo soc. tinklus kelia tik tai, kas yra gražu,o kas nėra tobula- iškerpa, nutyli ar užmaskuoja. Va ir viskas tuo pasakyta. Čia ne tikras žmogus kalba, o personažas, ir gyvenimas ne tikras, o spektaklis.
Tikrai įkvepianti istorija -kaip per 3 (?!) mėnesius nugalėti IV stadijos vėžį.
Tikrai viltingai nuteikia.
Nes kiek tenka susidurti, tai net ankstyvų stadijų gydymas trunka pusmetį ir dar po gydymo ilgas atsistatymo periodas. Na ir gydymo metu nelabai būna noras ir galimybė užsiimti viešais reikalais.
Taigi, tokia sėkmės istorija įkvepia :)
Ir man irgi ir man gi irgi gi man
Ir man irgi ir man gi irgi gi man
Aš irgi netylėsiu !!! Mano katęi kad tik trida prasidėjo ,netylėsiu ir aš ,atsibodo

Skaitomiausios naujienos
Į viršų