Rašyti komentarą...
Pradėk nuo savęs. Viską atiduok tam kuris to neturi ( juk tau nereikia!). Ir tada po gerų metų viešai pasidalink kaip gerai tau sekasi. Tada gal ir patikėsiu kad gali būti faina gyventi be namų ir pinigų žiemą, Lietuvos žemėje.
Pala, pala , Grigaiti. Nežinau ir nedomina jūsų turtai, bet per kažkokią tai laidą aprodėte savo namus. Ir kiek juose sukaupta daiktų daiktelių-muziejus ne namai. Taip, yra gražių daiktų, bet ir menkaverčių apstu. Kvėpuot nėra kuo. Kam tiek daiktų? Esat pasaulio pilietis, kam kaupiat? Ar čia liga? O žemė yra turtas. Ir ne visi yra klajokliai.
Perskaičiau komentarus ,nuotaikos praskaidrinimui įterpiau ir aš savo trigrašį ,dienos niurokos,laisvo laiko begalės,ką beveikti ? Jei ką įžeidžiau atsiprašau ,visuomet į gyvenimą žvelgiu su jumoro kruopelytę nors kartais būna labai nelinksma,gyventi reikia,tad ir gyvenkime su šypsena,po tamsos visuomet prašvitus,tad labas rytas....
Tai kad jis toks vaizduoja nieko nereikia,tai gal tėvų namus po jų mirties padovanojo kokiai daugiavaikei šeimai ar valstybei
Jo geriau jau vejavaike nei namu nei tevines
Pilna visokių pašalpinių, kurie taip ir gyvena- nieko savo neturi, gyvena socialiniuose būstuose, dirbti nesistengia, žino, kad valstybė mokės pašalpas, socialinė rūpyba duos paramą, drabužių, maisto, pasirūpins vaikų mokymu.
O Grigaitis turi susikūręs savo gyvenimo būdą, tikrai neskursta,- keliauja po pasaulį, vaikšto į vakarėlius, kažką kuria, kažkur pavaidina, kažžką pareklamuoja, - turi, iš ko išsilaiko ir vargo nemato.
@:) tai ko suda mala...truksta kazko ?
@nu Šūda mala todėl,kad ieško durnių,kuo daugiau ubagų,tuo geriau turtuoliam
Aš jam visai nepavydžiu nieko
Aš jam visai nepavydžiu nieko
@Aš Patikėk-kad už daug daug kilometrų gyvenant -nėra ko pavydėti žmogui,-nebent kad apie jį parašo;ir jojo nuomonė svarbi o tavo ne tokia ir svarbi
Koks jis turtis, tikras alfonsas!
Koks straipsnis pilnas sudo ,,, gaila laiko kad ji skaiciau. Vieni pezalai.
@Profesorius Žmonių gyvenimai kažkuo panašūs.Gaila tiek-kad komentarai neadekvatūs .
Man jis kaip žmogus tai visai gerai atrodo,bet komentuotojai parodo savo sielos veidrodį.
Kiekvienas gyvename kaip kam išeina.O straipsnio nieks neverčia skaityti..
Sitas turcius ragina visus tapti ubagais ,,, cha cha cha,,, ir kam tie pinigai ? Tegu jis atsisako viso prisirisimo , paziuresim ar pavyks.
Man atrodo, kiekvienas turi tiek, kiek gali. Kartais tik galima pasvarstyti - iš kur jis tiek daug gali. Pas mus Lietuvoj tai tikrai tokių pasvarstymų daug. Taigi ir Žilvinas ieškosi nekilnojamo t. užsienyje, ir nemanau, kad jis turimą Lietuvoje parduos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų