Rašyti komentarą...
Reikėjo sakyti daktaryte būtų likus patenkinta
Ji ir yra slaugytojos lygio ,tikrai nebaigė mokslų gydytojų lygio ,kurie studijuoja dešimt ir daugiau metų. O laboratorijose dirba paprastus biomedicinos ar bioinžinerijos bakalaurus pabaigę žmonės. Taip ,kad nereikia savęs pervertint ,esate eilinė darbuotoja.O kartais ir tokių mokslų nebaigę.
Kokios dar slaugės, kas tas nesąmones išgalvoja? Aš tik sesele save pristatau
Ji jum ne giminaitė, tai kokia čia sesutė. Teisingai pasakė, ji yra slaugytoja.
@Ana Mano nuomone,slaugyti gali kiekvienas eilinis zmogus .
Tai kai reikia paduoti stikline vandens,basona,uzdeti salta kompresa ant kaktos,padeti atsistoti ar atsisesti ir t.t....
Taciau slaugytoja netinka sis zodis kai reikia imti krauja,leisti vaistus i vena ...
Siaubas. Kaip galima šitaip įžeidinėti slaugytojus?
Kodėl žmonėms sunku pripažinti slaugytojus (ne seselės, ne slaugės, ne sesutės)? 30metų keliauja profesija savarankiškumo keliu. O žmonės įsižeidžia, kai juos patikslini ir supažindini su profesijos pavadinimu.
kantrybės slaugytojams kartoti visiems neišmanantiems pavadinimą. Kažkada pasikeis žmonių suvokimas jr jie sugebės atskirti skirtumus.
@Vita Šikau ant daugiau kaip puse tu slaugytoju.reik pastatyt katetery ar paimt krauja ir po specialistes.
@Vita Sory,tai kaip vadinasi tie darbuotojai,kurie atnesa stikline vandens,basona ,apiplauna zmogu ?
Nų baisu, pasaulio pabaiga
Nų baisu, pasaulio pabaiga
Maniau, kad čia kas rimto, o čia pasaka vaikams. Dabar mamytė aiškins vaikui, kad slaugytoja yra monstras, nes mama liko nuskriausta... vajė tau, tragedija! Ir ateičiai: nereikia vaikui meluoti, kad neskaudės, aiškinkit, kad taip reikia, nepatingėkite namuose psšnekėti, paaiškinti.
Sesutė, slaugytoja,sanitarė, valytoja vi
Sesutė, slaugytoja,sanitarė, valytoja vi
Sesutė ,tai labai gražus pavadinimas. Taip ligoninėse kreipiasi ligoniai. Jie vis dar galvoja, kad slaugytoja ,tai slaugė, sanitarė, keičianti sauskelnes, nešiojanti anteles, basonus. Daugelyje ligoninių taip ir yra.
Taip kaip dabar pensininkai įsižeidžia jei nevadini juos sinjorais..
Slaugytoja - skamba taip,kad jos darbas yra tik sauskelnes keisti ar basonus nešioti.Anksčiau seselė buvo daktarės pagalbininkė.Slaugės darbas buvo ligonio higieninė priežiūra ir palatų ir skyriaus švara.O dabar kartais pasimetu šiuose terminuose
Slaugytojai jums nei "seserys" nei "broliai".Yra specialybės pavadinimas ir reikia jį gerbti,taip,kaip norit,kad ir jus gerbtų.Ne "pradavšica",bet pardavėja,ne "milicininkas",bet policininkas ir t.t.Gal jau išaukim iš sovietinio mentaliteto!
@Eri Tai policininkus niekas milicininkais nevadina. Jie turi kitokius pavadinimus :)
@Vaje Atitinkamai ir tokius plūgus kaip tu vadina...
@Ane O kaip tave vadina? akeciomis, ar ciulpike?
@Eri Labai nemėgstu etikečių ir nemandagumo. Bet paskaitai tokius komentarus ir tik du žodžiai galvoje sukasi, tiesiog prieš mano valią - "susireikšminus k....a". Š viduryje žodžio :)
Į viršų