Rašyti komentarą...
Dievo pirstas. NESIK kitam, nes pats apsisiksi...
Gaila jauno žmogaus.Tikrai jis dar daug galėjo nuveikti. O svarbiausia užauginti sūnų. Bet negaliu patikėti, kad prieš dvi dienas žmogus su draugais šventęs kavinėje staigiai miršta nuo sepsio. Čia kažkas ne taip.
Cia sita ,,zvaigzde,, kuri SUDU kaimyno duris istepliojo???
K rašinėti neteisybė visiems aišku no ko ji mirė
Kokia cia garsi, garbetroska, visur lindo, tokia kaip fyfa. Jai jau tokia garsi, kodel jos laidotuvese perpus zmoniu dalyvavo maziau negu Katunskytes ir Donato, pastarieji tai garsus, o Agne tikrai ne, gryna fyfa, ir kokie komentarai apie ja, nei vieno gero, jai butu garsi tai ir komentaru butu geru,
Na taip vakare bare buvo su plaučių uždegimu. Pikti liežuviai plaka ar ne narkotikai plaučių uždegimą sukėlė?
@Karys Na mes nesužinosime kas sukėlė. Gal ir nereikia. Palikim kaip yra.Kiekvienas einame savo keliu. Kiekvienam savi keliai ir klystkeliai. Per daug dėmesio triukšmingam išoriniam pasauliui, kuris deja veda į tuštumą,sunkia,eikvoja jėgas. O siekiai irgi ar visada būna pagal jėgas. Ne veltui sakoma, kad kartais mažiau yra daugiau.
Juk ne taip buvo kam meluota
@Aš o kaip ,papasakok..
..."garsi verslininke", koki ji versla
..."garsi verslininke", koki ji versla
verslavo. Ji nieko nesugebejo dirbi nuo pradzios iki galo. Tingejo dirbti. Ispudis prastas visomis prasmemis. Net kalbeti, kaip zmogus, nesugebejo be keiksmazodziu. Zurnaliugai, palikite ramybeje.
@..."garsi verslininke", koki ji versla SUDO tepliojimas...
as prabilsiu uzdarai-baik sekt pasakas,zurnaliuga
@d Ir baik vaidinti, kad rašo kauniečiai. Kaune tokių prietrankų nėra!
@c Prietrankų visur pilna. Norėjau pakomentuoti apie vyrams pakišamas moteris, kad lengviau būtų juos sudoroti, tai išjungė komentarus.
gal jau užteks apie tą patį. nes jau kelia įtarimą jos mirties priežastys

Skaitomiausios naujienos
Į viršų