Rašyti komentarą...
Juk atėjote nuodėmių išpažinti savo valia. Kunigas reagavo normaliai, nebent būtų balsą pakėlęs. O kokios reakcijos tikėjotės? Juk išpažįstame visas nuodėmes, o ne atsirinktinai.
Nepyk, kunigas teisus.Susimetę skudurus - šeima, o tik nuolatiniai partneriai lovoje.Pagyvenau, pagulėjau, nusibodo, ieškau kito.Kartais gaila perniek praleistų metų: nei šeimos, nei vyro, nei vaikų.Žinoma ir susituokę, išsiskiria, dabar madinga, ypač tarp " žvaigzdžių", bet išsiskyrusi moteris labiau priimtina, negu ta, kuri pasivoliojo kelis metus ir ieško kito.
Gyventi ne santuokoje yra nuodėmė.
Nesupratau ,ko eiti išpažinties jei nesupranti kas nuodemė ir dar kunigas kaltas,gėda straipsnio autoriai
Nesupratau ,ko eiti išpažinties jei nesupranti kas nuodemė ir dar kunigas kaltas,gėda straipsnio autoriai
Nepyk,kunigas teisus...gi nepagirs už tai.
Moteris nesupranta, kad lytiniai santykiai kurie yra tarp nesusijungusiu santuokoje žmonių yra nuodeme. Apmaudu, kad žmones kurie vadina save tikinčiaisiais, nesupranta tokiu paprastu dalykų. Bet tas įvykis rodo musu šiuolaikinės visuomenės degradavimą. Nuodėmė jau daugeliu laikoma norma. Moralinės vertybės suprantomos kaip kišimas " į mano reikalus". Gal to straipsnio autorė, skaitydama komentarus kažką supras....
@Skaitytojas Labai teisingai sakote...dabar kataliku tikejimas yra taip nuvertintas , kad nuodeme tampa nebe nuodeme siuolaikiniame gyvenime...tai tapo norma
NU Jo Išpažinties mergiotė eina dėl kitų žmonių akių,ne sąžinei atlaisvinti,gal geriau pas psichoterapeutą nueitų
ko ten is viso eiti?
Visuškai teisingas pastebėjimas . Paleistuvaukite kiek pageidaujate , bet kunigas privalo jus ispėti. Kiru atveju atsakomybė už paleistuvystę gultu ir ant jo. Laikai kiti , bet Dievas yas pats .
Į viršų