Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
įdomu, ir papasakojo, kad pats buvo vaikas ir vis dar vaikas, todėl ir nesuprato, kas tas yra būti tėvu, vyru. Reta moteris nori auklėti svetimus vaikus. Moterims reikia atsakingų vyrų.
Man tas meškauskas, tai bobišius,bet mepatrauklus bobišius.
@X jis senamadiškas, draugų serialo lygio, kas reiškia nebeidomus niekaip
Taip ir nesupratau autorės, malė, malė ir nieko nepasakė.
gal tą ,,rėžėją,,siųskit pasimokyti lietuvių kalbos stilistikos?
tėvo reikia kiekvieną vakarą o ne savaitgaliais ir suaugusiems vaikams taip pat .
@rožė :D
Palaikom gerb. Meskauska...LOL
,,negalėjo tylėti,išklojovisą tiesą,negalėjo nutylėti,,kokia tuštybių,,mugė, ,:)) Toks įspudis,kad rašantis ne žmogus ,o gogl vertėjas. Knygas daugiau skaitykit.
Negaliu tylėti ,išklojo, rėžė,gal užteks su savo nesamonėm,atsirado tv3portale tipo visų galų ekspertė,ir šitokie rėžėjai iššaukia tokių pat atsilupėlių komentarus, ir apdergia,sudirba normalius žmones.,nei pažįsta nei žino tik dergia .o va tokie kaip šita rašytoja ir iššaukia.....
@Onė turi jie tokių keletą, kurie niekaip negali ištvert. Vis turi kažką paeskaluot, kažką, kas visai neįdomu visiems. Tokius antrinius "turinio" kūrėjus
Tikiuosi vaikui atvirai pasakė, kad eina per bobas, kad yra skystas šokėjėlis, leidžia sau laipioti nuo vienos ant kitos, atsakomybės šeimai jokios, kas yra vertybės net negalvoja ir savo vaikeliams bus laikinai pribėgantis tėvas. Gaila vaikų labai.
Net baisu į ji ziūrėti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų